Skocz do zawartości

Zamówienie z thomann.de czerwiec 2013 by FlameRunner


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

Do rzeczy.

Wszystkich zainteresowanych proszę o dodanie się do nowej listy wg schematu:

[nazwa użytkownika] ([link do profilu]) - {[ilość przedmiotu] x [nazwa przedmiotu] ([link do przedmiotu])}, {...}

 

Nazwę przedmiotu kopiujemy ze strony sklepu.

 

Przykładowo:

FlameRunner - 1 x Epiphone SG G-400 CH, 2 x Harley Benton HBS200 BK

 

Wzór dla nielubiących się z zaawansowanym trybem edycji posta:

[url="http://forum.mp3store.pl/user/30591-flamerunner/"]FlameRunner  [/url] - 1 x [url="http://www.thomann.de/pl/epiphone_sg400_ch.htm"]Epiphone SG G-400 CH  [/url], 2 x [url="http://www.thomann.de/pl/harley_benton_hbs200bk.htm"]Harley Benton HBS200 BK  [/url]

Przykład ma tylko zobrazować schemat, wziąłem randomowe gitary, nie mam zamiaru ich zamawiać, więc proszę tego nie umieszczać na liście.

Patrzcie tylko "dostępność" towaru. Często ten w stanie "Średnim" okazuję się że go nie ma wcale.
I jedna uwaga ode mnie. Przy zamawianiu padów zwracajcie uwagę na opisy. Czasem jest pair (para), czasem single pad (pojedynczy).

 

Zamawiamy tylko to, co jest aktualnie dostępne.

Jak tylko zbliżymy się do 200 EUR, zaczynam zbierać pieniądze.

 

Co do wysyłki.

List polecony priorytetowy - earpady, wtyczki, kilka metrów przewodu i takie tam niewielkie rzeczy, czyli na ogół 7,30 zł + koszt pakowania 0,5 zł.

Kurier UPS (19 zł) - cokolwiek większego od w.w., w tym słuchawki.

Dlaczego tak? Bo nie mam możliwości dostarczenia kilku(nastu) paczek z Superluxami na pocztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chickenek - 20x Cordial CMK 422 Twin

10x Neutrik NYS 231 BG

2x Hicon HI-J35S02 Mini Jack Plug

1x Elixir Nanoweb Custom Light

1x Daddario EJ46

 

Struny pewniak, ilość przewodu i wtyczek/ewentualnie jakieś dodatkowe rzeczy do poniedziałku określę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też obawiałem się takiego scenariusza, ale bardziej liczyłem że czarne, albo 330 pojawią się szybciej... Skończy się chyba na kupnie 330 w Pl a z De wezmę tylko akcesoria (pady plus jakieś kabelki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak chcę coś kupić szybko, a jeszcze przez kilka dni będę mógł w De odebrać, więc bankowo nie będę czekał na dostawę, zamówię resztę tego co mnie interesuje, a same słuchawki już w Polandii, a może akurat się pojawią, to się wtedy pod zbiorowe podepnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaTTowski - 1 x DiMarzio DP100 BK F-Spaced(!) (73 EUR)

Latowy - 1 x Beyerdynamic EDT 250 V Velour Ear Pads (14,7 EUR)

Wojtek_Kow - 1 x Superlux PRA-383 Replacement Clamp, 1 x Audio Technica AT8131 (23,14 EUR)

 

RAZEM: 110,84 EUR

 

Wszystko dobrze podsumowałem?

 

@Chickenek: Co w końcu chcesz?

Edytowane przez FlameRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaTTowski - 1 x DiMarzio DP100 BK F-Spaced(!) bardzo ważne - wersja F-Spaced 1x Daddario EJ27N 1x Ernie Ball EB-2215 (83,3 EUR)
Latowy - 1 x Beyerdynamic EDT 250 V Velour Ear Pads (14,7 EUR)
Wojtek_Kow - 1 x Superlux PRA-383 Replacement Clamp, 1 x Audio Technica AT8131 (23,14 EUR)
tditsr - 2 x Neutrik Rean NYS 228 BG (4,36 EUR)

 

RAZEM: 125,5 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaTTowski - 1 x DiMarzio DP100 BK F-Spaced(!) bardzo ważne - wersja F-Spaced 1x Daddario EJ27N 1x Ernie Ball EB-2215 (83,3 EUR)
Latowy - 1 x Beyerdynamic EDT 250 V Velour Ear Pads (14,7 EUR)
Wojtek_Kow - 1 x Superlux PRA-383 Replacement Clamp, 1 x Audio Technica AT8131 (23,14 EUR)
tditsr - 2 x Neutrik Rean NYS 228 BG (4,36 EUR)
EvilKillaruna - 4x AKG Foam Net Pad (4,76 EUR) + 1x Warwick 46200 M Red Label (8,80 EUR)

RAZEM: 139,06 EUR

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności