Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] 80 OHM czy 250 OHM?


Rekomendowane odpowiedzi

Ale później, że zmieniał zasilacze, płyty główne, i inne bajery, a to powoduje, że mam mętlik i nie wiem czy to wina toru, czy tego że 250Ohm do integry zapiął.

 

 

Cały czas ta sama karta dźwiękowa w każdej konfiguracji. Jak podłączyłem do integry (z ciekawości) to szybko odłączyłem, bo aż się przestraszyłem :P Tak brzydko to brzmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam DT 770Pro 250ohm, napędzam je z Essence STX, też się obawiałem brzęczenia w lewej słuchawce, gdyż głównie to w niej on występuje i dużo się o tym naczytałem, jest to do naprawienia samemu, ale skoro jest gwarancja to trzeba z niej korzystać.
Najlepszym kawałkiem podobno do wyłapania tego jest Kraftwerk - Elektro Kardiogramm, tutaj najszybciej stwierdzisz czy trafiła ci się uszkodzona sztuka.
Generalnie modele 990, 880, 770, mają problem z brzęczeniem, tylko nie wiadomo czy nowa sztuka Ci się trafi bez niego i w efekcie końcowym nie będziesz musiał sam to naprawić, lub zmienić producenta.
Co do podzespołów w kompie one nie mają na to wpływu, możliwe że jeszcze sam Audiotrak(nie wiem jaką imedancje może uciągnąć), ale też nie sądzę. Jak jesteś z Warszawy to możemy się umówić na odsłuch i porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności