Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe z dźwiękiem w stylu HD681 lub SHP8900, 100zl


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Chcialbym sobie kupic jakies niedrogie dokanalowe sluchawki pod telefon. Jesli chodzi o moje preferencje brzmieniowe, to idealnie przez kilka lat je spelnialy Philipsy SHP8900, a teraz genialnie je zastapily Superlux HD681. A wiêc lubie dzwiek w stylu V, przyjemny basik, nie kujaca góra, do tego KONIECZNIE uwielbiam "bezposredniosc" i krystalicznosc dzwieku. Nie wiem jak to sie fachowo nazywa, ale niektore sluchawki graja jakby membrana byla przeslonieta jakims materialem, ktory tlumi dzwiek, bardzo tego nie lubie, musi byc bezposrednio i krystalicznie :)

 

Po krotkich poszukiwaniach mam wlasciwie dwie propozycje, Superlux HD381 oraz SoundMAGIC PL11. Superluxy po modelu HD681 maja u mnie bardzo dobr± opiniê, wiec wstepnie sklaniam sie tu Superluxom, ale jak zawsze chcialbym uslyszec kilka porad od ludzi, ktorzy siedza w temacie bardziej ode mnie. Budzet nie chcialbym przekroczyc 100z³, chyba ze cos naprawde bylo by wartego grzechu, co mnie zmiecie, to wtedy nie ma dyskusji :)

 

Tak BTW to obecnie slucham na sluchawkach stockowych, ktore dostalem do Samsunga Wave 3 i powiem szczerze, ze bardzo fajnie graja (na allegro 10z³), ale ciekaw jestem czy to tylko zludzenie, czy moze faktycznie takie dobre, dlatego mysle nad czyms osobnym.

 

Z góry dzieki za porady

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DziubekR6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, na Wave nie patrz, bo teraz prawdopodobnie bede uzywal Lumia 820 (jesli mi sie spodoba), a jak nie spodoba, to Samsung Ativ S. Co do sluchawek to raczej chcialbym cos, co dostane normalnie w sklepie. Te Xkdun to widze, ze raczej nie do dostania :) (na allegro ledwie jedna oferta wisi)

 

EDIT:

Hmm, w sumie 34zł to nie pieniadz, to moze warto zaryzykowac. Co to za sprzet te Xkdun ? Szukajac jakiegos info natknalem sie na moje stockowe Samsungi - http://www.head-fi.org/t/595112/multiple-budget-iems-reviewed-22-total-samsung-stock-ehs44-added - widze ze wypadaja calkiem cakiem ;)

Edytowane przez DziubekR6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Tu http://dx.com/s/xkdun za CK700 masz 9$

 

A ja bym wziął Sony EX10. Bas jest wyraźny ale nie leje, góra zarysowana ale nie ostra. I w Polsce kosztują 37zł. A... a jakością wykonania chińszczyznę typu Awei i Xkdun wciągają nosem.

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności