Skocz do zawartości

[Głośniki] 2.1 za 100-200 zł, a może zostawić to co mam ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie zaznaczę iż forumowa wyszukiwarka zawiodła, co bym nie wpisał to nic nie znajduje. Ale przejdźmy do tematu, mianowicie posiadam starą wieżę AIWA XR-EM71, jakość dźwięku jest dobra, bass też daje rade i w tym tkwi problem. Może ktoś się spotkał z tą lub podobną wieżą, czy "dzisiejszy" zestaw 2.1 grałby od niej lepiej ? Nie zależy mi na jakimś pierdzącym basie, tylko czysty niski ton przeszywający mury. Co robić ? Gdybym ją i jeszcze parę klamotów sprzedał to wyszło by coś koło 100-200 zł jednak nie wiem czy mi się to opłaca. Co o tym myślicie ?

Edytowane przez TrueFaith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.1 w cenie do 5k nie nadaje sie do muzyki. Po prostu tanie suby nie nadazaja z basem, przez co znieksztalcaja stworzony utwor i pogorszaja odsluch. Szukaj zwyklego 2.0 i celuj w uzywki, byc moze jakies microlaby, a z creativa gigaworksy. Tak czy inaczej ciezko w tej cenie o czysty niski bass. Jesli zalezy Ci na cxyms przypominajacym czysty niski bass, musisz kupic jakis oddzielny amp(np chinski t-amp za 80zl) a co najmniej 200zl przeznaczyc na glosniki diy lub uzywki w dosc mocno oplakanym stanie wizualnym

 

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie lepiej zostawić swoją wieżę niż kombinować ? U kolegi byłem to jego Creativy 5.1 za ~200 zł "pierdzą" przy piosenkach z mocniejszym bassem, zależy mi na uniknięciu tego

Edytowane przez TrueFaith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze z tego co widzę ta twoja wieża i kolumny nie wyglądają tak źle, nie sądzę żeby jakiś zestawik za 200 zł je pokonał.
@Deadmau52: Ogólnie ciężko znaleźć jakieś fajne kolumny za 200-300 zł na allegro, nawet jak są jakieś fajne to opinii o nich 0 i w sumie nie wiadomo na co się porywać. Moim zdaniem do 500 zł jednak rozsądnym wyborem są zestawy Modecoma takie jak SHF56 czy SHF120U. Z tymi subami trochę przesadzasz, taka Yamaha SW030 gra na prawdę przyjemnie i dobrze a droga nie jest.

Edytowane przez Avantu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze z tego co widzę ta twoja wieża i kolumny nie wyglądają tak źle, nie sądzę żeby jakiś zestawik za 200 zł je pokonał.

Ogarnęła mnie lekka duma ^^

 

Dzięki panowie za wypowiedzi, chyba już wiem wszystko co chciałem wiedzieć.

 

Proszę o zamknięcie tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności