Skocz do zawartości

Kredyt dla studenta


Crash Override

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co dyskutować nt tego czy provident i jemu podobne działają legalnie bo od tego typu wyroków sa instytucje odpowiednie.

Pytanie czy rozsądne jest korzystanie z nich. Ja bym polecił unikać i tyle.

 

Cała dyskusja toczy się na temat bardzo małej kwoty i nie widzę sensu wiązania się jakąkolwiek umową, chodzenia po żebro-kredyt. Wczoraj rozmawiałem ze znajomym pracującym w banku. Jeśli na koncie są regularne wpłaty to bez problemu bank przyzna kartę kredytową. Zadłużenie na niej można sobie rozłożyć na raty, ale można też samemu spłacać wedle uznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za problem z nieprzekraczaniem tego terminu? jak się zbliża termin to wpłacasz całość tylko na dzień tego księgowania, następnego dnia możesz wszystko wypłacić z powrotem, zostawiając tylko "ratę" jaką sobie wymyślisz. I tak co każdy okres rozliczeniowy zostawiasz coraz więcej. Tym sposobem spłacasz zadłużenie tak jak Ci wygodnie. Tylko trzeba tego pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to bank przyznaje karte kredytową na podstawie tych dochodów i na tej karcie ustala max. limit kwoty jaka można wydać. Przy jego wpływach 150zł co on tam dostanie za limit ?

Ludzie opanujcie się, jak można brac kredyt mając 150zł dochodu ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co wciskają nam banki i inne instytucje finansowe... żeby brać kredyt, to musi Cię na niego stać. Branie kredytu przez biednego, to prosta droga na równi pochyłej w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej sytuacji kredytu raczej nie dostaniesz (bynajmniej nie na tyle ile chcesz). Popytaj znajomych. Na pewno ktoś Ci pożyczy i uzbierasz tę kwotę. A lepiej pożyczyć od znajomych niż z banku lub lichwiarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twojej sytuacji kredytu raczej nie dostaniesz (bynajmniej nie na tyle ile chcesz). Popytaj znajomych. Na pewno ktoś Ci pożyczy i uzbierasz tę kwotę. A lepiej pożyczyć od znajomych niż z banku lub lichwiarzy.

 

Przepraszam za offtop, ale jestem uczulony na złe użycie słowa "bynajmniej". To nie jest to samo co "przynajmniej" !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mat_zll - jak wypłacić bezkosztowo z kredytówki ??? Bankomat odpada. Duży koszt. Przelew ?

tak, przelew. Koszt chyba 1% wartości przelewu, ale minimum 2zł. Więc grosze. Pewnie to od banku zależy, ale różnice raczej nie będą duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli nie da rady.

 

Dzieki za wszelkie odpowiedzi.

 

U mnie problem polega na tym,że regularności poza tymi 150złotymi nie ma ale są skoki, strzały etc.

 

Cudowna była by dla mnie karta kredytowa (z limitem np. 3000zl) ale to nie jest możliwe w mojej sytuacji.

 

U mnie to jest tak z finansami

 

Na dzień dzisiejszy potrzebuję te nie całe 1500zł.

Za 2 , 2.5 tygodnia na moje konto wpłynie kasa za 2x Samsung S2 Plus NFC a wiec coś w granicach 2200zł.

 

Problem rozbija się o te 2 tygodnie i takie sytuacje mam ciągle.

 

No nic...

 

dzięki i pozdrawiam

 

 

PS. Myslałem po prostu,że uda mi się wziąć te 1500zł(max) na np. 3 miesiace czasu a potem oddać im z 1650zł (lichwa) ale na to wychodzi,że nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

studencką kartę kredytową z limitem 2000 powinieneś dostać bez szemrania, przynajmniej tak było jeszcze kilka lat temu, że urządzali stanowiska na uczelniach i się z nimi napraszali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności