Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeszukałem forum i niestety nie znalazłem dokończonego tematu, odpowiedzi na swoje pytania.
A mianowicie, szukam odtwarzacza, do którego mógłbym wsadzić kartę pamięci 64GB. Sprawdzałem odtwarzacze takie jak Sandisk Clip + czy Clip Zip i niestety do nich można wsadzić wyłącznie 32GB. Czy są na rynku takie odtwarzacze, które bez przerabiania czytają takie karty czy jedynym rozwiązaniem zostaje np. iPod Classic 80GB? Cena ogólnie nie gra roli, ale nie chciałbym za odtwarzacz zapłacić 1000zł. Odtwarzacz służyłby do słuchania wszelakiego rodzaju muzyki na Sennkach HD238, Creative Aurvana Live czy Samsung EHS60. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter6 Karty CF mi nie przeszkadzają, tylko jaki odtwarzacz polecasz?
@Fatso, znalazłem test http://zakupek.pl/test/odtwarzacze/test-iriver-astellkern-ak100/6/ Niestety odtwarzacz źle gra na Aurvana Live, a właśnie na nie kładę priorytet, bo nie stać mnie na super słuchawki za ponad 2 tys. aby odtwarzacz dobrze współpracował z nimi i poza tym ten iRiver kosztuje ponad 2 tys a to trochę za dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klikacz Mam dużą bibliotekę. Poza tym te karty mają jedną wielką wadę, łatwo je zgubić. Poza tym, jeżeli mam swoje biblioteki i to chcę mieć wszystkie piosenki, listy w jednym miejscu, a nie kombinować z przekładkami itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter6 Ja się właśnie tak naciąłem. Kupiłem sobie kartę 32GB do mojej GS2 i nie ogarnąłem na początku, że jest to Class 4. Później przy długich transferach i znalezieniu różnych informacji na forum dowiedziałem się, że odnośnie takiej pamięci najlepiej kupować kartę z Class 10. Więc gdyby ktoś kupował kartę pamięci z dużą pamięcią to najlepiej z jak największą klasą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@retter6 Ja się właśnie tak naciąłem. Kupiłem sobie kartę 32GB do mojej GS2 i nie ogarnąłem na początku, że jest to Class 4. Później przy długich transferach i znalezieniu różnych informacji na forum dowiedziałem się, że odnośnie takiej pamięci najlepiej kupować kartę z Class 10. Więc gdyby ktoś kupował kartę pamięci z dużą pamięcią to najlepiej z jak największą klasą ;)

Nie ma to większego znaczenia, klasa karty pozwala tylko przesłać szybciej pliki z i na komputer. Co było wałkowane w wielu tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności