Skocz do zawartości

Co kupic po Nationite Nanite N2?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I9 juz raczej przekracza budżet, a idąc tą droga za chwile dojdziemy do Imoda (wiem, wiem - APPLE), a tuż za rogiem HiFiman'y, Colorfly'e i AK100 :) kup nazot n2 i po sprawie

Edytowane przez ratajczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/102758-iaudiocowon-i7-stan-idealny/ A to widziałeś? Czytałem dosyć o tym i wydaje się niezły. Gdybym miał 300 to z pewnością pozbyłbym się Clipa+ i zakupił tego Cowona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho vedia a10 gra sporo lepiej od clip+ (choć ja ogólnie za clipem nie przepadam...). Ale ma (może raczej miewa?) swoje wady. Słaby equalizer, problemy z softem, zdarzają się wadliwe egzemplarze. Ja miałem dużo szczęścia i trafiłem na bardzo dobry egzemplarz. Dwóch moich kolegów po posłuchaniu jej zamówili też dla siebie po jednym. Jednemu z nich się zawiesiła i już nie chciała się poprawnie uruchomić po 2 dniach bodajże, drugiemu od razu nie działało jedno gniazdo jack, po chyba 2, czy 3 dniach padło i drugie.

Jak lubisz hazard to bierz w ciemno bo gra to bardzo fajnie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowicie, ze te nano powinno mnie zadowolic? Dzisiaj mialem to w rece ale sprzedawca byl tak nie mily ze nie pozwolil mi odsluchac. Wizulanie mi sie ten nano podoba. Maly, poreczny, lekki. Wizualnie ok. Ale tylko w jednym sklepie go znalazlem bez mozliwosci prezentacji

 

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia że elektronikę lepiej kupować używaną: taniej od 30-50% a jeśli ma się coś zepsuć to Ci się zepsuje i tak PO okresie gwarancyjnym.

Edytowane przez ratajczak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano 2g spotkałeś w sklepie?
Jep. W wyprzedazy za 399 pln co moim zdaniem i tak jest przegieciem. Sklepik osiedlowy ze sprzetem rtv i agd Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

nano 2g na wyprzedaży ? chyba pomyliłeś z 4g a on już inaczej gra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sony np. model A826. Sam mam, jestem zadowolony. Intuicyjna obsługa, masz mozliwosc ustawienia DAC-a pod siebie, szerokie eq. Tylko z mocą chyba problem byłby, chociaż na dokach nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) no ale jakos wlasnie nie moge odpuscic tego N2 i bym kupil drugiego jsk by jakis sie trafil. Albo s:flo lub cos z Cube ;)A reszta to... narazie nano mi jakos najbardzie z opini i wygladu podpasowalo ale teraz ten sony mi zamieszal. Tam jest mozkiwosc ustawienia dac?Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

Ten zestawik mi sie podoba ;)http://allegro.pl/sony-nwz-a826-bluetooth-4gb-i3143724774.htmlWysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Za pomocą kombinacji klawiszy wchodzi do manu serwisowego i praktycznie mozna ustawić odtwarzacz pod każde słuchawki. Całkiem przydatny bajer.
Tylko mówię, Ja mam srh240A i słucham na full, a czasami jest niestety dla mnie za cicho.
EDIT : Może małżonce kup sonego - różowe bujają się na allegro w przyzwoitych cenach i będziesz miał Nationite ;)

Edytowane przez Serji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności