Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Sennheiser HD 555 + Tannoy M1(?)


c0lin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuję zakupić nowy sprzęt audio. Aktualnie najbardizej potrzebuję wzmacniacza bo moja wieża Daewoo AMI-810L już pada, a muszę mieć jakieś źródło dla słuchawek Sennheiser HD 555. Do tego głośniki muszę dokupić, myślę nad jakimiś 2.0, na innym forum polecono mi Tannoy M1 lub M2, z czego M1 podobno jest bardziej opłacalny względem cena/jakość, więc pewnie Tannoy M1 byłyby moim wyborem. Opinie mają dobre, co o nich sądzicie, nadadzą się do pokoju 12m2?

 

No i najważniejsze, jaki wzmacniacz wybrać do słuchawek Sennheiser HD 555 tak, by podpiąć przez tego dużego Jacka i móc do wzmacniacza podpiąć 2 kolumny, np. te Tannoy M1 jeśli są dobre, co polecicie? Fajnie by było gdyby wzmacniacz nie był zbyt wielki, jednak wiem, że te mniejsze są droższe i gorsze (tak mi powiedziano, jest to prawda?) więc jeśli miałbym dopłacać i mieć gorszy sprzęt to dziękuję, wolę żeby dobrze grało, więc to tylko tak w miarę możliwości, jeżeli możecie to podajcie jako opcję alternatywną, czyli podajcie jakiś ciekawy wzmacniacz i jego alternatywę w postaci mniejszego, ładniejszego wzmacniacza, równie dobrego.

 

Przepraszam, że takie wymagania, liczę, że pomożecie. :)

 

Pozdrawiam.

 

Edit: Zapomniałem napisać.. słucham głównie rocka, metalu i pochodnych, od czasu do czasu jakieś inne gatunki lub jakieś nowości.

Edytowane przez c0lin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj. Tannoy M1 od dawna zbierają dobre opinie, kolega z naszego forum miał (o ile sie nie mylę) Tannoy R1 na sprzedaz, bardzo zbliżone do M1, rzekłbym że ulepszone. Szukaj w odpowiednim dziale może nadal aktualne. Jakie masz źródło ?? z czego będziesz słuchał? bo od tego trzeba zacząć....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności