Skocz do zawartości

Przedłużacz 2m do CAL!


iDaft

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio postanowiłem wymienić kabel w swoich cal'kach u użytkownika retter6 i z uwagi na to, iż używam ich głównie jako sprzętu outdoorowego, to polecił mi kabel 1m. Jednakże czasami lubię pograć na kompie i fabryczny kabel 1,5m jest dla mnie na styk, więc chciałbym kupić jakiś dobry przedłużacz maks. 2m, który nie zepsuje jakości dźwięku. Ktoś na forum polecił ten, ale jest dla mnie za długi. Kabelek w CAL! będzie wymieniany na Kanarka, a głównie słuchawki podłączam do Taczki 4G i SE:Neo V. Karta w kompie, to zintegrowany Realtek ALC-887.

 

Pozdrawiam,

iDaft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Digitala (różni się tylko napisem na wtyku) i po dłuższym obcowaniu z nim - nie polecam. Delikatnie zaciemnia dźwięk i wprowadza pewne SŁYSZALNE zmiany. Potwierdziła mi to osoba trzecia, więc to nie są tylko moje odczucia.

 

Lepszy będzie jakiś DIY na wspomnianym Canare czy nawet na jakimś Cordialu + najtańsze neutriki. Dobre markowe przedłużacze kosztują stanowczo za dużo :P.

 

Co ciekawe, dużą zmianę w dźwięku słyszę podpinając pod wzmacniacz Sony 550ES, a puszczając bezpośrednio z Xonara ST już takich dużych różnic nie ma. Nie wiem od czego to zależy.

 

edit:

 

Karta w kompie, to zintegrowany Realtek ALC-887.

Dobra, bierz tego Vivanco/Digitala :P.

Edytowane przez david11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy będzie jakiś DIY na wspomnianym Canare czy nawet na jakimś Cordialu + najtańsze neutriki. Dobre markowe przedłużacze kosztują stanowczo za dużo :P.

Tyle, to sam wiem. Jednakże nie mam kasy na wszystko i wolę zrobić recabling, aniżeli kupić bajerancką przedłużkę. ;)

 

 

 

Dobra, bierz tego Vivanco/Digitala :P.

Kurczę, nie wiem ile raz mam Wam to mówić. Słuchawki do kompa podłączam rzadko (raz-dwa na tydzień), bo wolę korzystać ze stacji dokującej od Taczki. <_<

 

I jeszcze dodam dla jasności - nie jestem żadnym audiofilem, żeby kupować Xonary ST, więc o lekkim zaciemnieniu, bądź kulistej scenie mi nie mówcie. :) Dla mnie wystarczy Taczka jako odtwarzacz, a kiedyś tam sobie kupię FiiO lub DG.

 

Jeżeli jeszcze ktoś chciałby coś dodać, to proszę. :)

Edytowane przez iDaft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności