Skocz do zawartości

F1


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Ferrari chyba sobie jaja robi z tego wszystkiego, wiedzą że już po mistrzostwie to teraz troluja bo nie można być aż tak głupim. Powinni zmienić nazwę na XD.

Binotto to jest żart. Na kilkanaście kółek do końca poszedł se kloca postawić. Był dziś materiał na 1,2 dla Ferrari.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wylała faja hejtu...a zaczął Grosjean xd

14 minut temu, all999 napisał:


Binotto to jest żart. Na kilkanaście kółek do końca poszedł se kloca postawić. Był dziś materiał na 1,2 dla Ferrari.

Mają w Ducatii mega strategów i konstruktorów, którzy od lat w MotoGP pokazują że zasługują na awans do F1. Luigi Dall'Igna i Pablo Ciabatii swoim profesjonalizmem zmietliby Binotto.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binotto to jest w ogóle jakieś nieporozumienie/nieśmieszny  żart.

 

Ferarri ma w tym sezonie tak bolid jak i kierowców mogących konkurować z RBR. Ale nie, bo "grande strategia" 😕 Ściągać Leclerka i zakładać mu twarde? Hej, Borat, masz temat na film :D Grande strategia...

 

I nie żebym jakoś specjalnie Ferce kibicował. Owszem, mam szacunek dla tego teamu, poza tym strasznie mnie wkurzała dominacja Merca i Hamiltona w ostatnich latach, ale jak tak dalej pójdzie to w tym sezonie ten (słaby), podskakujący na wyskokach Merc objedzie tą Ferkę w generalce.

 

RBR? Spokojnie się przyglądają i Max idzie po drugi tytuł indywidualnie, a team w KK.

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonso idzie do Astona bo mu zaproponowali 2+1, gdzie Alpine tylko +1. Mam nadzieję, że Ferdek ustawi młodego Strolla do pionu (już Seb to robił).

 

Segeant podobno w Williamsie next season.

 

Daniela mi szkoda, po prostu go lubię. Ale w pewnym momencie swojej kariery po prostu się zgubił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Thomm napisał:

Segeant podobno w Williamsie next season.

Pytanie czy z Albona czy Latifiego. Jak za tego pierwszego to może właśnie Reno chce go przejmie.

 

14 minut temu, Thomm napisał:

Daniela mi szkoda, po prostu go lubię. Ale w pewnym momencie swojej kariery po prostu się zgubił. 

Jest przykładem zawodnika, który zaczął podejmować złe decyzje i po odejściu z Redbulla jego kariera to równia pochyła.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Palpatine napisał:

Pytanie czy z Albona czy Latifiego. Jak za tego pierwszego to może właśnie Reno chce go przejmie.

 

Jest przykładem zawodnika, który zaczął podejmować złe decyzje i po odejściu z Redbulla jego kariera to równia pochyła.

 

 

1. Mam nadzieję, że za Latifiego. IMHO nie wiem jak on się do tej serii w ogóle dostał.

 

2. Daniel umiejętności ma/miał. Złe decyzje, tak ale też faworyzowanie Maxa w RBR (tak samo zresztą jak swego czasu HAM'a w McLarenie, czy tego samego człeka w Mercu [biedny Bottas] ).

 

Rosberg, tak Rosberg. Jedna z niewielu osób, która twardo postawiła się Lewisowi i... z nim wygrała. Niespecjalnie go lubię (Lewisa), bo większość jego tytułów to zasługa bardzo dobrego bolidu, ale talent też ma. Michael Schumacher też miał dominujący bolid jeżdżąc w Ferrari, ale też miał charakter, może LEC się takim SCHU za jakiś czas stanie, oby. Inna sprawa, że SCHU to był jeden z najbardziej brudno jeżdżących kierowców w F1. Ale talent miał, co pokazał wcześniej w Bennetonie.

 

 

A i tak jak sobie przypomnę tą walkę na torze Prosta z Senną... (tak, kibicowałem temu drugiemu i Williamsowi, ale ludzie, kiedy to było? :D )

 

Drogi Sheevie, kolejny raz pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Nie wiedziałem, żeś aż takim fanem F1 jesteś. Szacun :)

 

edit.Literuffky ;)

 

Edytowane przez Thomm
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Thomm napisał:

!. Mam nadzieję, że za Latifiego. IMHO nie wiem jak on się do tej serii w ogóle dostał.

Pieniążki tatusia...najwidoczniej Kanadyjczycy w F1 tak mają ;)

 

11 minut temu, Thomm napisał:

Rosberg

Miał sezon "konia". Bardzo mu kibicowałem. I ta decyzja o odejściu z F1 po zdobyciu tytułu...

 

11 minut temu, Thomm napisał:

Drogi Sheevie, kolejny raz pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Nie widziałem, żeś aż takim fanem F! jesteś. Szacun :)

Większym fanem byłem Valentono Rossiego i całej jego kariery, chyba widziałem wszystkie wyścigi od 1996 r. (kilka na żywo), a że F1 przeplatała się z MotoGP w niedzielne popołudnia to śledziłem F1 również. Natomiast tak na poważnie to dopiero od Szumiego w Ferrari...,ale F1 nigdy nie wywoływała u mnie tylu emocji co dzisiaj. Nawet nudne zwykle Węgry okazały się widowiskiem.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Palpatine napisał:

 

 

Miał sezon "konia". Bardzo mu kibicowałem. I ta decyzja o odejściu z F1 po zdobyciu tytułu...

 

 

 

 

Jego decyzja po zdobyciu Tytułu to jakiś kosmos był. "Tak, Lewis, ciebie tutaj faworyzują, ale to ja zdobywam Mistrzostwo!" A teraz już sobie te tytuły zdobywaj. Bo mnie nie ma :D

 

Nico, oj Nico, ale trzeba mieć jaja :D

 

Podwójne dyfuzory, +2 sec. na okrążeniu, Button. BrawnGP? Pamiętasz? 

 

Tak, pamiętasz ;)

 

Edit. GP500. Rossi...

 

Sorry, ale zawsze kibicowałem Doohanowi.

Edytowane przez Thomm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Palpatine napisał:

Pamiętam jako dwa najnudniejsze sezony F1 ever ;)

 

 

Fakt, bo te białe bolidy miały nagle  blisko +2sec. na okrążeniu. I chyba dlatego taki "Przycisk" został MŚ ;)

 

 

Tak, dominujące, ale jak sobie przypomnę HAM w Mercu na przestrzeni ostatnich kilku lat.... Jezu... Pamiętam wyścig, gdzie Lewisowi po kwalach wymienili silnik, startował z końca stawki a i tak skończył na podium. Litości...

 

Doohan. Lubię Rossiego za... nieprzewidywalność, talent, wariactwo na torze. Ale Michael to był Michael. 

 

Bo Kangury rządzą (rządziły) w GP500 ;)

Edytowane przez Thomm
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, świeża krew.

 

Piastri, może Sergeant. Już teraz Russell pokazuje Lewisowi, że nie jest aż takim wybitnym kierowcą, jak może mu się może wydawać. I nie, nie jestem jakimś hejterem Lewisa. Owszem, niespecjalnie go lubię. Miał facet szczęście znaleźć się w odpowiednim czasie w odpowiednim teamie.

 

 

Był taki czas kiedy go naprawdę nie lubiłem. W McLarenie. To jego faworyzowanie, bo to angielski team, angielski kierowca. Merc. The First. Kierowcą jest dobrym, nie wybitnym. I większość swoich tytułów zdobyl bo miał dużo szybszy bolid niż reszta stawki. Ot, cała historia. Kierowcą jest przyzwoitym, nic poza tym.

 

Tak, możecie mnie po tym wpisie zlinczować.

 

Ed. Nie jestem fanem Maxa/RBR. Max (bufon, cham, co pokazał nie raz), kibicuję po cichu Charlesowi, a że jeździ w utytułowanym, ale teraz teamie zarządzanym by "Matia Binottio"... Cóz 😕

Edytowane przez Thomm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Thomm napisał:

Doohan. Lubię Rossiego za... nieprzewidywalność, talent, wariactwo na torze. Ale Michael to był Michael. 

 

Bo Kangury rządzą (rządziły) w GP500 ;)

Ich nie da się nie lubić. Czy to w F1 czy Motogp czy Żużlu. Zawsze pozytywni, z dala od domu ale z masa fajnej energii i uśmiechu. Doohan to legenda, podobnie jak Stoner

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
No to zaczęliśmy testy. Wstępnie Redbull i Ferrari w topce. Mercedes z kłopotami. 
Mozna gdzieś podejrzeć e jakiej rozdzielczości i bitrate Viaplay nadaje sygnał?


Testy lecą w 1080p i 5Mb/s. Bitrate w sezonie będzie taki sam, bo więcej nie mają, natomiast rozdzielczość może spaść do 720p.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli chodzi o jakość transmisji cofnęliśmy się o lata świetlne. Super jakość za 55 zł miesięcznie…

No tak spokojnie z 10 lat. Szkoda potencjału, bo zebrali dobrą ekipę, ale ja kolejny sezon spędzę z F1TV oraz Sky CH. Viaplay tylko awaryjnie na smartfonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności