Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki nauszne do 1000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Planuję zakupić słuchawki do 1000 zł. Najlepiej żeby były zamknięte lub półotwarte i nie wymagały wzmacniacza. Najczęściej będę słuchał na telefonie i komputerze. Chciałbym także używać słuchawek poza domem. Słucham każdego rodzaju muzyki. Zależy mi na czystych dźwiękach i izolacji od otoczenia.

Modele które mnie zainteresowały to:
Skullcandy Mix Master

Beyerdynamic Custom One Pro

Philips Fidelio L1

AKG K550

Sennheiser HD-25 II

Edytowane przez kjuba78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko beats by dre! Studio najlepiej ... nie no, koniec z ironią ... ammm, skullcandy ponoć miały jeden udany model ( nie wiem czy to ten ), ale to i tak tragiczna firma. Daruj sobie ... hmmm ... akg 550 będą za duże, te sennki to chyba nie do każdego rodzaju muzyki. Zostają Custom One Pro o których słyszałem wiele dobrego i Fidelio L1 ( to samo ), a ja z doświadczenia mogę polecić harman kardon classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Sennheiser Momentum? Takie niezbyt duże (coś jak SHP5401), typowo przenośne. Możesz jeszcze popatrzyć za KRK KNS8400 i SoundMagic HP100v3. Z tym, że te ostatnie to już trochę duże są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności