Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Basowe nauszne + - 200pln


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu kupiłem CALe, i w sumie fajne słuchawki, ale przydałoby się coś z mocniejszym basem, bo w creativkach zaczyna go mi brakować do posłuchania jakiegoś dubstepu, czy innych kawałków z mocniejszym basem. Kwota w okolicy CAL, czyli plus minus 200 zł.

Edytowane przez Exton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sj55 i tak w sumie trochę żałuje, ze je sprzedałem...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego on podpina Cale!, ale ip4 bez blokady średnio daje im radę. Ja planuję dokupienie fiio e11 bo po recablingu na canare zbytnio się rozjaśniły. Pod większą mocą basu przybędzie mówię na podstawie zmiany nationite n2 na ip4. (Jest gorzej)

 

Up

Gwarantuję ci, że sgs II nie ma czegoś takiego jak zapas mocy przy Cal!. Nie mylmy tu z głośnością.

Edytowane przez minicomp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cal! też grają ze wszystkiego, ale jak posłuchasz ich pod wzmakiem to do słuchania z telefonu/integry nie da się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuję ci, że sgs II nie ma czegoś takiego jak zapas mocy przy Cal!. Nie mylmy tu z głośnością.
nie mam ani sgsa ani CALi, przeczytałem taką opinię i na tym opałem swoje zdanie, nie przeczę, mógł to być błąd, jeżeli tak - sory ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale mam podpięte... no własnie pod badziew :( Realtek ALC888 chyba. Zastanawiam się co do nich kupić. Możliwe że z lepszego źródła walną lepiej basem? Tylko nie wiem czy opyla się do takich CALi np. MAYA U5 wziąć. Myslałem tez nad Audigy 2ZS. Nad tymi AKG K518 myślałem bo podobno nie czułe na to z czym grają a ja lubie sobie czasem podpiąć pod Samsunga ACE i usiąść gdzieś dalej od kompa a to raczej słabe źródło pod CALe. I nie wiem teraz czy dokupić coś do CAL czy wziąć AKG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akg do domu ?? Porównując z Cal! to tak z 25x mniej wygodne to już lepiej kup sl.

A CAL! również nie grzeszą wygodą. ;)

Również bym obstawał przy jakichś SL, tyle że należy ostrożnie wybierać, bo niektóre są dość wymagające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zaproponuje Shure SRH240 z bas modem http://forum.mp3store.pl/topic/101938-shure-srh240-bas-mod/ grają ze wszystkiego a basu mają więcej niż K518, do tego cała reszta pasma też lepsza niż K518.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności