Skocz do zawartości

Rekabling DT990 PRO


patrick25567

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

Niedługo planuje zakup DAC/AMP do moich DT990 PRO żeby ulepszyc jakość muzyki. Czy jest opłacalne robienie rekablingu DT990 PRO ? Czy jakość będzie lepsza ? Jeśli tak to na jaki kabel kupić ? Czy można by było zrobić to tak żeby kabel był odpinany ?

 

Dzięki z góry za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś najlepszy kabel i wtyk ? I jak wygląda ten rekabling ? Jest to wtyk wychodzący z słuchawek i wtedy można podłączyć jaki kabel się chce (jak w naprzykład AKG HD271) czy jest to kabel na stałe jak orginalny kabel w DT990 PRO ?

Edytowane przez patrick25567
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wywołał mnie Mikolaj to jestem.

Nie wiem czego oczekujesz po wymianie kabla i w jakim zestawie 990pro u Ciebie gra. Bez dobrego źródła i wzmacniacza zmiany nie usłyszysz a nawet i z nimi bedą one subiektywne. U mnie to wyglada tak: idac Andrzej Stelmach+Lampowy OTL+990pro. W moim odczuciu miód. Wymianę przewodu zrobiłem z jednego podstawowego powodu - wygoda - i chodźby dlatego warto. Mnie spirala tak irytowała że nie mogłem się skupić na słuchaniu. Zmiany - oczywiście subiektywne - większa rozdzielczość i wybrzmiewanie - blachy brzmią pięknie. Nie wiem jak to będzie u Ciebie. Co do odpinanego kabla -porażka - likwidowałem ten patent w philipsach hp890 - to się wyrabia i są potem problemy. Reasumując- źródło,wzmacniacz, słuchawki - potem zabawa kablami.

Nie muszę chyba wspominać,że sama robota u Mateusza to profeska. polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canare Starquad + wtyk Amphenol PRO

Ja gram na lampie i tak zostanie. Amen

Wbijaj to mikolaj612 - robił ostatnio mojemu koledze z pracy(dzięki zresztą któremu trafiłem do Mateusza, mieszkam 15km od niego) smsl pod bd 880 i kolega jest zachwycony. Pełen mod pod jego wymagania i pełna opieka gwarancyjna. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoks, ten kabel i wtyk da się gdzieś kupić na allegro albo coś bo rekabling był robił w salonie audio który jest 200 metrów od mojego domu. Ten Amphenol PRO to wtyk 3,5 mm ? I może znasz jego dokładną nazwe bo jest pełno Amphenol PRO.

Edytowane przez patrick25567
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie darował rekabling.... Mają w miarę porządny kabel. To takie trochę poprawianie na siłę.

 

Jest samochód z dobrym lakierem, ale może go przemalować co by wyglądał lepiej... To już kwestia indywidualna, ja bym zalał bak za to i jeździł ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności