Skocz do zawartości

2.1 czy 5.1? Zestaw do 12-15 tysiecy.


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widze, to masz tam szesc par wejsc sygnalu, wiec tyle urzadzen mozesz podlaczyc pod tego Vincent-a ;) . Jak to bedzie dzialac na filmach, nie wiem o co konkretnie Tobie chodzi,

w muzyce stereo jest najlepszym rozwiazaniem, natomiast kino...to wiadomo, bez efektow dokolnych jest slabo ;) .

 

Dlatego tez napisalem, ze wolalbym cos uniwersalnego w postaci tych monitorow aktywnych. Jakosc muzyki jest wystarczajaco dobra, filmy tym bardziej beda dawac frajde, zestaw na lata :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz racje z drugiej to nie jest taki duzy pokoj wiec wolalbym chyba 2 naprawde dobre kolumny. Bede w piatek odsluchiwal k35 king, k3 black, jeden z modeli dynaudio i audiophysic. Niestety tam gdzie sa avance nie ma vincenta. A tak poza tym jaki blu do tego polecacie? Niestety blu jest konieczne i musi wyjsc jak najmniej(oczywiscie bez chinszczyzny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz racje z drugiej to nie jest taki duzy pokoj wiec wolalbym chyba 2 naprawde dobre kolumny. Bede w piatek odsluchiwal k35 king, k3 black, jeden z modeli dynaudio i audiophysic. Niestety tam gdzie sa avance nie ma vincenta. A tak poza tym jaki blu do tego polecacie? Niestety blu jest konieczne i musi wyjsc jak najmniej(oczywiscie bez chinszczyzny).

Spojrz na to w ten sposob, zaden zestaw stereo, nie da Ci pelnowymiarowego dzwieku w kinie. Glosniki efektowe, sa niezbedne do oddania wszystkich efektow przestrzennych, tego nie da sie przeskoczyc.

Nie wierze, ze takie MACKIE HR 824 na przodzie, nie zdalyby egzaminu podczas zwyklego sluchania muzyki.

 

To sa jedne z najczesciej uzywanych odsluchow w studiach nagran ;) . Nie jestem Toba, ale stereo w dzisiejszych czasach to za malo, jak dla mnie :P, a budzet masz spory, wiec i mozliwosci wieksze ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem juz na wielu odsluchach i niestety przy tym samym budzecie jak dla mnie stereo wygrywa. W moim salonie i tak nie dojde to pierwszorzednej przestrzennosci. Skoro tak chwalisz mackie to napewno pojade na odsluchy przy najblizszej sposobnosci. Tak poza tym jakby ktos mial cos jeszcze do zaproponowania to jestem otwarty:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko do mnie doszlo:D Creek Evolution 5350 + Aries reference + bdb-93(uzywka za 1500 stan idealny). Brzmi to tak jak powinno. Szczegolowo, z dobra lokalizacja, a co najwazniejsze z ogromna przestrzenia i moca(nie spodziewalem sie tego po stereo, chociaz 200W na kanal creeka robi swoje:>). Tak czy inaczej dziekuje wszystkim i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności