Skocz do zawartości

Problem Z Hd205


Thai Fighter

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem HD205. Jeśli chodzi o dźwięk, to uważam, że jest bardzo przyzwoity - na pewno nie tak dobry jak w HD497 pod względem tonów średnich i wysokich, ale bas mają lepszy. Ale tak naprawdę piszę tego posta, gdyż mam wątpliwości czy nie kupiłem pary słuchawek pod jakimś względem uszkodzonej/obarczonej jakąś wadą. Nasuwa mi się taka teza z powodu całkowitego braku izolacji - po prostu jej nie ma, słychać wszystko doskonale, nawet wysokich tonów nie wygłuszają O_O. Zastanawiam się czy ktoś może miał z nimi do czynienia i mógłby się podzielić spotrzeżeniami dotyczącymi izolacji. Wysłałem w tej sprawie mail'a do Konsbud'u, ale raczej na odpowiedź przyjdzie mi trochę poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 205 w sumie od premiery w PL uzywam je do djki

co do izolowania to cos izoluja ale bardzo malo

pozatym wg mnie wam do odtwarzaczy mp3 beda nie przydatne bo bardzo dociskaja do glowy (ja mam duze uszy) i naprzyklad po 1h grania musze je sciagnac bo bola uszy

do djki maja dlugi kabel - wam to tez moze przeszkadzac a pozatym tabel jest cienki i latwo go np. przerwac stawiajac na nim noge (to was raczej nie dotyczy)

 

dziewiek w miare bas ok srodek i gora tez jak za 180zl to sa warte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w saturnie. Można tam przetestować HD205, HD465, HD485, HD650, HD201, HD202, philipsy HP895, sony XD300, jakieś panasonici i tomsony. HD205 nędznie izolują, teraz już nie mam co do tego wątpliwości. HD485 są przereklamowane, mają mocny bas i ostre jak brzytwa, nieprzyjemne wysokie tony czego strasznie nie lubię. HD201 są na prawdę dobre. Sony XD300 są raczej niezbyt dobre w stosunku do ceny, dramatycznie brakuje im średnich tonów. Na prawdę fajnie grają HP895 choć bas jest w nich dosyć słaby - trzeba equalizerem go trochę dodać. Chyba HP895 są lepsze od HD485 choć do końca nie można ich porównać przez to, że w saturnie jest dość głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że trzeba traktować z pewnym dystansem taki odsłuch. Np. HD205 brzmiały strasznie w saturnie i na podstawie odsłuchu bym ich nie kupił, ale w domu jak ich używam jestem bardzo zadowolony. Natomiast wcześniej kupiłem HD212 na podstawie tego, co usłyszałem w saturnie i zdecydowanie nie byłem zawiedziony. Taki odsłuch jest na pewno lepszy niż brak odsłuchu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności