Skocz do zawartości
  • 0

Beats by Dr Dre SOLO czy AKG K619


Gabor

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi pękły z powodu tego, że nie dokręciłem śrubek przy pałąku i moja sytuacja u nikogo miejsca chyba nie miała.

 

Tak w ogóle nie zgodzę się z tobą z k518 perul modem można zrobić o wiele lepsze słuchawki. Czemu? Bo k518 grają przetwornikiem bez skierowania dźwięku na muszle. Rada prosta zmiana obudowy + lepsze padziochy i mamy świetne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • Moderator

Jutro rozbieram k618 bo nie chce mi się wierzyć że to te same przetworniki, one może i mają dość podobny klimat ale jednak granie 518 i 618 sporo się różni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie słuchałem żadnych z ww. par słuchawek, ale ten cały hejt na Beatsy jest dla mnie trochę przesadzony już, potrafię uwierzyć że nie grają na tyle ile kosztuje (czyt. na pewno można w tej cenie coś lepszego znaleźć) ale twierdzenie że to najgorsze słuchawki ever jest dla mnie nie do końca zrozumiałe - posłucham, sprawdzę i ocenię. Jednak osoby potrafią się wypowiadać na ich temat, bo widziały je tu i ówdzie więć lepiej zapytać. A tak poza tym opisz dźwięk jaki lubisz, czego oczekujesz i z czego to będzie grało.

Twierdzenie, że to najgorsze słuchawki ever w zależności jakość/cena.

Muzyka elektroniczna, rap. Czyli będą to słuchawki bardziej stworzone pod bass niż pod czystość dźwięku, też nie rozumiem hejtó na Beats'y moim zdaniem grają naprawdę fajnie + fantastyczny design i wykonanie :)

Wiesz.. Design designem, ale to jednak najważniejszy w słuchawkach jest dźwięk. W sumie na rynku znajdziesz o wiele ładniejsze słuchawki, jeśli wygląd dla Ciebie odgrywa tak ważną rolę.

 

Na temat: jak ktoś wspomniał - k518 to wyższa półka niż podane przez Ciebie Beats'y, zaś k618/619 to klasa wyżej niż k518, więc werdykt jest jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

nie wież im oni nie mają pojęcia o czym piszom, słuchawki sygnowane przez dr dre są świetne i wiele słuchawek z ich i z wyższych półek mają im czego zazdrościć

pozdrawiam

70% forumowiczów posiada sprzęt, który jest x razy droższy od "Bitsów" :-)

Ktos tu chyba sarkazmu nie poczuł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

 

nie wież im oni nie mają pojęcia o czym piszom, słuchawki sygnowane przez dr dre są świetne i wiele słuchawek z ich i z wyższych półek mają im czego zazdrościć

pozdrawiam

70% forumowiczów posiada sprzęt, który jest x razy droższy od "Bitsów" :-)
Ktos tu chyba sarkazmu nie poczuł ;)

Przekonała mnie ta super ortografia :D

 

Wysłane z mojego N3 przy użyciu Tapalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności