Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 400zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie ukrywam jestem nowym użytkownikiem tego forum i oczekuje od Was pomocy w kupnie słuchawek. Mam 15 lat i słucham praktycznie wszystkiego prócz metalu. Począwszy od Adele, Happysad, David Guetta, Ira, Green Day. Myślę, że macie już wiecie o co chodzi. Potrzebuje dobrego bassu, głośności i też dokładnego dźwięku. Kolega proponował Marshall`e (http://allegro.pl/sluchawki-marshall-major-pitch-black-mikrofon-i3020993987.html) Ale one są tylko do rock`a wg mnie. Polecicie coś? Chciałem kupić Sony lecz nie pamiętam jaki dokładnie model. 310 zł w Media Markt był dokładny dźwięk i, że tak powiem bass rozsadzał głowę ale wiem, że w tej cenie lub po dołożeniu max 90zł dostane o wiele lepsze. Wiecie może jakie mogę kupić?

Dziękuje bardzo.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez MrSheep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imho te marshalle to są do niczego, nie do rocka. Plastikowe brzmienie. Słuchałem ich z 15-20 minut w Saturnie, I choć na początku wydawały mi się fajne, funowe, to po paru minutach wsłuchiwania się odechciało mi się trzymać je na głowie. W MM, czy saturnie to zazwyczaj mają strasznie zawyżone ceny swoją drogą. Najlepiej jak masz u siebie w mieście audiomagic, mp3store to się przejdź i posłuchaj, nikt Ci nie powie co będzie odpowiadało Twoim uszom na 100%. Jak nie masz to zainwestuj pieniądze (które byś przepłacił na zakupach w MM ;) ) na bilet i się przejedź pociągiem :P.

Z takich portable w tej cenie to myślę, że mógłbyś się zastanowić nad akg k618, choć ponoć pałąk słaby. Albo te k67 tiesto, jeśli to rzeczywiście to samo z lepszą obudową...

Edytowane przez Piotrus1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś przy czym założe słuchawki na uszy i zostanę odcięty od świata, ale też dźwięk musi być dokładny i czysty.

Co powiecie o tych?

http://m.allegro.pl/przedmiot,sluchawki-nauszne-sony-mdr-v55r-czerwone-pl-gw,3016573076.html

Edytowane przez tuuuskawke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie odcinam w shurkach, mają genialny bas, ale jest go mało, mają świetną, baardzo szeroką scenę i czystą górę, ale jeżeli ty lubisz sporo basu, to one nie są dla ciebie.

 

A tych a55r nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie odcinam w shurkach, mają genialny bas, ale jest go mało, mają świetną, baardzo szeroką scenę i czystą górę, ale jeżeli ty lubisz sporo basu, to one nie są dla ciebie.

 

A tych a55r nie znam

Co to są shurki? A poza tym miał ktos do czynienia z tymi sony wyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shurki - Shure

a dokładniej Shure SRH240 @kieko miał na myśli. Dziś biorę je na warsztat, żeby im basu dodać - jak efekt mnie zadowoli, to niedługo pojawi się poradnik w DIY.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję posłusznie, że zadanie wykonane. Shure walą basem jak oszalałe, nie gorzej niż K518 :)

Niedługo poradnik.

 

Wystukane z pralki Frani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Imho te marshalle to są do niczego, nie do rocka. Plastikowe brzmienie. Słuchałem ich z 15-20 minut w Saturnie, I choć na początku wydawały mi się fajne, funowe, to po paru minutach wsłuchiwania się odechciało mi się trzymać je na głowie. W MM, czy saturnie to zazwyczaj mają strasznie zawyżone ceny swoją drogą. Najlepiej jak masz u siebie w mieście audiomagic, mp3store to się przejdź i posłuchaj, nikt Ci nie powie co będzie odpowiadało Twoim uszom na 100%. Jak nie masz to zainwestuj pieniądze (które byś przepłacił na zakupach w MM ;) ) na bilet i się przejedź pociągiem :P.

Z takich portable w tej cenie to myślę, że mógłbyś się zastanowić nad akg k618, choć ponoć pałąk słaby. Albo te k67 tiesto, jeśli to rzeczywiście to samo z lepszą obudową...

Nie rozumiem dlaczego wszyscy twierdzą, że Marshalle grają płytko i plastikowo ... 99% osób ,które się tu wypowiadają na ich temat nigdy ich nie widziała na własne oczy a co tu mówić o słuchaniu. Jeżeli słucha się tylko Drumów czy Ona Miauczy dla Mnie no to panowie wybaczą :lol: żal i dno. Najpierw testujcie a potem się wypowiadajcie :P W Saturnie na biegu na nie wygrzanych to można sprawdzić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że świetnie znasz mój gust muzyczny. Zapomniałeś jeszcze o boysach i shazzie. Wiesz, klasyka.

W saturnie w którym byłem te słuchawki są non stop podpięte pod jakieś odtwarzacze cd pioneera, więc powinny być w miarę wygrzane. A podpinałem je też pod moje portable.

W porównaniu do czego są takie fajne te marshalle?

Masz ****owe słuchawki. Pogódź się z tym. Żal. Lol. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że świetnie znasz mój gust muzyczny. Zapomniałeś jeszcze o boysach i shazzie. Wiesz, klasyka.

W saturnie w którym byłem te słuchawki są non stop podpięte pod jakieś odtwarzacze cd pioneera, więc powinny być w miarę wygrzane. A podpinałem je też pod moje portable.

W porównaniu do czego są takie fajne te marshalle?

Masz ****owe słuchawki. Pogódź się z tym. Żal. Lol. XD

Chu... słuchawki to te pchełki z kiosku, których nie wpisałeś w rubrykę aktualnie używane :D Wiesz zazdrość podobno boli . Weź ibuprom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności