Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dobre słuchawki dokanałowe :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem dzisiaj denony ahc 560R. miałem nu-forcy, senki px100 i 200, kossy ksc75, grado sr60i . Zastanawiałem się też nad tymi o których mowa wyżej do momentu ujrzenia ceny. Denony w salonie są przecenione z 459 na na 229. Specjalnie dla nich pojechałem do galerii na odsłuch. Słuchałem z iphona 4s i soniaka nwz s638-F . Immortal, bendiction, kat, manowar,slayer- wywaliło mnie butów stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że są świetne ale cena 450 skutecznie mnie zniechęciła. Potem odkryłem cenę w salonie, porównałem z cenami słuchawek polecanych do sprzętu i muzyki dla mnie i doszedłem do wniosku, ze dołożę to 30 zł. Odsłuch tylko utwierdził mnie w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak możesz ocenić barwę dzwięku odtwarzaczy (iphon 4s,sony nwz s638-F) z którymi używasz tych Denonów? Mam odtwarzacz s:flo2 i zastanawiam się jak by się zgrywały z moim sprzętem, chyba też je kupię jak by jednak nie było to to czego oczekuję, to po promocji raczej za 229zł da się je sprzedać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się: co sądzicie o tych Denonach? Chciałem kupić Phonak Audeo 012, ale na Denony jest ta promocja i, szczerze mówiąc, cena wydaje się bardzo okazyjna.

 

Będzie znaczna różnica w jakości dźwięku? Nie jestem jakimś wielkim audiofilem, do tej pory jadę na sotockowych z SGS III, ale chcę czegoś fajnego tym razem. Porządnej jakości. Brać Denony czy dokładać na Phonaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te Denony i są świetne:) Jeszcze pewnie napiszę jakąś krótką recenzję, ale już teraz mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że to bardzo dobry sprzęt. Po 30 godzinach wygrzania brzmią naprawdę fantastycznie, a na head-fi wyczytałem, że do optymalnego brzmienia potrzebują grać 50-60 h.

Mogę je gorąco polecić, zwłaszcza, że można je wyrwać po promocji za 250 zł:)

 

@Mane: to masz jakiś feler i musisz zanieść na gwarancję. U mnie wszystko super działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4ndr3

Dzięki za podpowiedź, to pomoże na 100%, nie mam czasu jechać np. do mp3store i sprawdzać, zamówił bym w ciemno :) ale nie chce się przejechać jak na zakupie w ciemno słuchawek :D

 

@Agenor

Słuchawki są w porządku, z telefonem działają poprawnie, po prostu przy 3 pinowym wejściu słuchawkowym taki cuda mogą się dziać, przy 4 pinowym nie iphonowym może tylko nie działać pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zakup FiiO Lu2 nie rozwiązał problemu, z odtwarzaczem S:FLO2 dźwięk nie jest zniekształcony... ale przerywa.

 

Jest jakaś szansa (inna przejściówka), żeby odtwarzacz S:FLO2 współpracował poprawnie ze słuchawkami Denon AH-C 560 R?

Czy zostaje wymiana słuchawek lub odtwarzacza?

Edytowane przez Mane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Orientujesz się może gdzie można kupić jakąś w miarę krótką przedłużkę, mam tylko takie od różnych wcześniejszych słuchawek, ale to zbędny dość długi kawałek przewodu, najlepsze by było coś takiego o długości FiiO.

 

Trochę to śmiesznie brzmi, przedłużacz o jak najkrótszej długości :D

Edytowane przez Mane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności