Skocz do zawartości

colorfly c4 vs hifiman 602 vs iriver ak100 - porównanie by PR


szwagiero

Rekomendowane odpowiedzi

A i tak wszystkim rządzi Pan Kardynał iPod Classic 5g :). Dzięki za informację, chetnie poczytam.

 

[Edit] - jak zwykle użyto do testu niekoniecznie takich słuchawek jak się powinno. Jako portable do noszenia po ulicy widziałbym Beyery T50p, B&W P5, może Senki Momentum. Grado można było odpuścić, do domu oprócz Beyerów DT 880 dodać Beyery T70 czy T90 oraz AKG K550 (te tak na pół do domu i hardkorowo na ulicę czy do Starbucksa).

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

601 była dla mnie tragiczna, zresztą nie tylko dla mnie. W momentach ciszy strasznie słychać było elektronikę, a dźwięk był jakiś wymuszony strasznie natarczywy czy tez sterylnie cyfrowy. Od pewnego czasu proszę o Hifimany na testy, szczególnie gdy pojawił się AK100 - może teraz się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma sprzęt Hifimana, a Hifiman ma najlepszy player :) Kolejny super test :)

Chętnych zapraszam na testy do mp3store :)

 

Rozumiałbym, gdyby sprzęt był wypożyczony tylko od RMS, ale tutaj jest również wypożyczony od mp3store. Co wynika z faktu, że ma HE-6? Może ma, bo uważa je za b. dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem dokładnie.

Dobra nie czepiam się każdy może mieć swoje zdanie. Boli mnie tak naprawdę niewykorzystanie C4 po przy tych słuchawka nie mógł się pokazać. Brakuje mi podpięcia HD650, DT990 a nawet K701, które podpięte do C4 pokazały bezsens moich domowych klocków które zajmują miejsce kosztują krocie a graja porównywalnie. Jeśli p.Ryka mnie usłyszy niech spróbuje dobrać coś innego do C4, a ten się odwdzięczy. Tylko nie tak jak było to w jednym z testów tego modelu - EP630!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C4 gra wspaniale z wymagającymi słuchawkami niskoohmowymi. AK100 z wysokoohmowymi. A HiFiman przepięknie z nimi szumi - takie moje podsumowanie.

 

Kompletnie i całkowicie źle dobrane słuchawki do testu. No może Beyery są trafione.

Ja do testów bym wziął (a nawt wziąłem :P):

1. Q701 - jako przedstawiciel wymagających niskoomowców

2. HD650 - Jako przedstawiciela wymagających wysokoomowców

3. Beyery DT770 pro - jako przestawiciela zamknietych wysokoomowcow

4. AKG K550 - jako przedstawiciela niskoomowców

 

Ale co ja tam wiem...

ps. WojtekC - dawno się tak z Tobą nie zgadzałem jak w tym wypadku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię Wam - trzeba uwzględnić słuchawki portable. Nie każdy chce nosić K550 na ulicy. Chociaż model K551 niby ma do tego służyć.

 

@Fatso - słuchałeś Hifimana? Podziel się spostrzeżeniami proszę.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie z testu wynika jedno kupowata 601 jest najlepsza bo kosztuje o wiele mniej a gra jak pozostałe produkty - niestety nie jest to prawda. Jeśli byłaby to 602 jeszcze jakoś mógłbym to znieść - gość ma taki gust i tyle.

Moje zdanie " Gość ma sprzęt Hifimana, a Hifiman ma najlepszy player :)" moje zdanie mocno ubodło autora :) - kto zna przysłowia mógłby jakieś zacytować. Wystarczyłoby napisać sprzęt mam na testy i tyle. NIe chce mi się walczyć nie mam powodu, napisałem swoje zdanie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności