Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Co polecicie ? Sluchawki dokanałowe do telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj odnalazłem to forum i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Mam zamiar kupić sobie słuchawki tak jak w temacie dokanałowe tylko nie wiem jakie. Od razu zaznaczam, że mam zamiar używać ich w telefonie co powoduje, że nie wiem jaki powinien być ich próg cenowy. Mógłbym przeznaczyć na nie 75 zł, tylko czy opłaca się aż tyle?? Czy używając ich w telefonie będę odczuwał różnicę od słuchawek za 40-50 zł??

To pierwsze pytanie. Teraz tłumacze się czemu zakładam nowy temat przy takiej mnogości podobnych ;p . Otóż w większości tematów spotykam się z propozycjami słuchawek o silnym basie. Mi na nim tak bardzo nie zależy. Najczęściej słucham rocka, metalu często jednak zdarza mi się wpaść na coś z klasyki (jakieś utwory grane na pianinie lub przez orkiestrę). W piosenkach lubię slyszeć wokal (jak np. Amy Lee w My Immortal). Lubię też być dobrze odizolowany od wszystkiego poza muzyką (slucham podczas dojazdów do szkoły a niestety często na mojej trasie są stare autobusy xD). Nie jestem specem w tym temacie więc nie wiem co jeszcze mógłbym określić więc mile widziane są dodatkowe pytania ;) . Z góry dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awei Q3, Xkdun Ck-700 (chociaz z moja Lumia 710 strasznie duzo basu bylo :S no ale lumia eq tez nie ma :S ALE z Cowonem E2 swietnie sie zgrywaja, nie zjada tak bas innych dzwieków), Panasonic HJE-120 < tez dobra propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ostatecznie skuszę się chyba na panasonic hje120. Łatwiej je dostać cena fajna a i recenzje o nich są niezłe. Dziękuję za pomoc chociaż wciąż przyjmuje propozycje innych sluchawek ;p Jestem skłonny do zmiany zdania nawet w ostatniej chwili xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz słuchać muzyki głośno, albo prawie, to niczego innego nie usłyszysz, zaś inni będą słyszeć nawet nawet w cichych pomieszczeniach.

Jedna uważam, że za 30zł to nie ma lepszego wyboru, gwarancja, ładne kolorki, trzymają się dobrze ;)

Edytowane przez suchaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli słuchałeś wszystkich słuchawek i możesz z całą pewnością stwierdzić, że nie ma nic lepszego?

A to, że przeczytałeś coś gdzieś, to nie znaczy, że jest to prawda i że należy to powtarzać. I najpewniej wprowadzać kogoś w błąd. Także jeżeli nie masz pewności nt. tego co mówisz to lepiej nie mów.

Jak powiem, że firma Skullcandy robi najlepsze słuchawki na świecie (co oczywiście jest bzdurą) i akurat będziesz miał jedne z nich to też będziesz pisał, że są najlepsze, nie mając porównania do innych?



Mam rozeznanie. Każdy zakup moich słuchawek był przemyślany i poprzedzony
rozeznaniem się w "półce" cenowej.

To ostatni post nie na temat. Nie róbny offtopu.

Nie wiem czy to był celowy zabieg, ale nie miał sensu.

 

BTW. na forum jest masa nowych użytkowników nie mających doświadczenia, piszących rzeczy niezgodne z prawdą, byleby tylko coś napisać. :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz sie przyczepić to najpierw pomyśl. Wyraźnie napisałem, że _JA UWAŻAM_, a nie, że tak jest. Ja nie ryzykowałbym pieniędzy na chińskie słuchawki bez gwarancji, ani pewności że będą sprawne ;)

Jak nie masz porównania, to lepiej zostaw to dla siebie zamiast innym przekazywać takie pomysły. A np. Awei można kupić w Polsce, w poważnych sklepach, z gwarancją i wybierając wśród wielu modeli. Tak więc ponownie - nie siej dezinformacji na podstawie własnego widzi-mi-się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden zabieg, zwykły mój błąd z pośpiechu.

 

Moje zdanie jest moim zdaniem i nikt nie musi się ze mną zgadzać jak i opiniować.

 

Widzę, że jedyną Waszą sensowną propozycją są Aweu. Ja natomiast uważam, że HJE120 mimo wszystko są sensowniejszą opcją.

 

 

Co ma rozeznanie wspólnego z przesłuchaniem wszystkich słuchawek? To co napisałeś jest bez sensu, a czemu? Zastanów się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci nie pasuje w sposobie grania Awei (i którego modelu), że Panasy są lepsze?

Były też wcześniej wymienione XkDuny CK-700 - jak ktoś lubi dużą ilość szybkiego basu i ma mało pieniędzy, to ciężko o lepszy wybór. Ale akurat nie o takie granie chodziło autorowi tematu.

Dźwiękowo bardzo dobrze by się wpasowały Bidenuo G360 (granie ciepłe, ale kulturalne) i JBM MJ800 (granie bardziej techniczne) do których ani Panasy ani Awei za bardzo startu nie mają. Ale nie polecę ani jednych ani drugich. Pierwsze są mało wygodne z powodu ciężkiego kabla i nie wiadomo jak zadziałają z telefonem, bo są zrobione pod sprzęt Apple, a drugie są ponoć w dwóch wersjach, każda o innym graniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności