Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] słuchawki nauszne, grające neutralnie/chłodno, godny zastępca kpp


Rekomendowane odpowiedzi

rozmawiałem z Kuropem. Mówił właśnie o rekablinku k518. Podobno właśnie tym conducfilem niema różnicy, ale ma kabel tonsila który sporo zmienia, plus wywalanie gąbek i gra jak trzeba:) ps. a jakieś inne słuchawki ze stajni akg, chłodnego coś:)?? dziś w mm słuchałem akg akurat....tylko to nie to co po rekablingu wiec ciezko zdecydowac;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, Kurop potrafi zrobić cuda z DJkami. Recabling albo niektóre mody mogą je zupełnie zmienić. Pomijam jakość dźwięku, wybalansowanie może być po przeciwnej stronie kątomierza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś kiedyś podtrzebował takiego info to napisze.....akg k518dj swietnie sie spisuja z cieplo grajacym telefonem...lepiej niz koss porta pro;) piosenki rockowe odzyly;D scena wydaje sie ze tez....troche w eq pogrzebalem i jest idealnie....aaa....i wymienilem gabki na polecane, czyli z perfum str8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
tak też myślałem....to było by zbyt piękne....ta sama historia co beats by dr dre;PP czyli dobra reklama, że niby dobra marka, a jakość dźwięku w dupie;P

Nie rozumiem dlaczego wszyscy twierdzą, że Marshalle grają płytko i plastikowo ... 99% osób ,które się tu wypowiadają na ich temat nigdy ich nie widziała na własne oczy a co tu mówić o słuchaniu. Jeżeli słucha się tylko Drumów czy Ona Miauczy dla Mnie no to panowie wybaczą :lol: żal i dno. Najpierw testujcie a potem się wypowiadajcie :P I Nie podłączajcie pod ******fon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności