Skocz do zawartości

Zamówienie z thomann.de styczeń 2013 by FlameRunner


FlameRunner

Rekomendowane odpowiedzi

Psiepsiam, czekam na przelew, ale gdyby to się miało przeciągać przeze mnie to nie czekajcie, róbcie zamówienie beze mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleciłem przelew. Wysłałem drugi przelew, gdzie doliczyłem 5zł za przesyłkę priorytetową - wcześniej napisałem list priorytetowy polecony, ale zmieniłem zdanie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka pocztowa priorytetowa :) Tak sobie myślę, że pocztowcy mogliby mi pognieść pady. Może nie wszyscy są tacy niechlujni, ale spotkałem się już z różnymi przypadkami

 

Przepraszam za zwłokę, miałem mieć już pieniądze wczoraj, ale widocznie siostra sobie zapomniała



ps. dzięki!

Edytowane przez Arthass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością w nieodległej przyszłości ktoś coś zorganizuje.


Paczka jest u mnie. Postaram się w nocy wszystko popakować i jutro wysłać, chociaż nic nie obiecuję, padam na twarz.


Nope, idę spać. Chyba już wszystkie przesyłki trzeba tylko zaadresować, także jutro dzisiaj powinny pójść. O ile nie będę spać do czternastej. :D

Wszystko spakowane, zaadresowane, potwierdzenia wydrukowane. Spory karton tego wyszedł. Postaram się podjechać z tym wieczorem na pocztę.

To, co miało pójść kurierem, poszło parę chwil temu.



Wszystko wysłane.

Edytowane przez FlameRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne rozliczenie:

 

thomann styczeń.PNG

 

Andrewek - nie masz się czym przejmować, wziąłeś jeszcze coś ode mnie, także daruję tę złotówkę.

Chrupkowy - chyba nawet nie warto się logować do banku, żeby mi dopłacać czydzieści groszy.

 

Pozostałym coś tam zostało. Domyślnie traktuję jako napiwek. Jak ktoś sobie życzy zwrot - zapraszam na PW.

Edytowane przez FlameRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności