Skocz do zawartości

Iriver T 10 Fm


radkacz

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM :) przymierzam się do kupna i mam kilka pytań na temat powyższego playera:

 

1. jaka jest jakość radia, czy gubi stacje?, jak zachowuje się podczas podróży? (wiem to tylko opcja jednak biorąc pod uwagę cenę wersji bez radia bez radia wydaje mi się to dość istotne, bo jednak za fm się płaci <_< )

 

2. czy lepiej kupić i rivera t10 fm 1 G. na allegro, czy w sklepie?

 

3. czy mógłby mi ktoś polecić gdzie najtaniej kupić playerka (sklepy internetowe)?

 

4. co powinienem wiedzieć kupująć odtwarzacz?

 

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA PODJĘCIE TEMATU :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na prawdę dobra jakość - czasem na stereo szaleje - dlatego mam ustawione na mono - w podrózy i na rowerze - ok

2. Allegro - krocie taniej (z radiem i 1gb w sklepie kosztuje grubo ponad 500zł)

3. Nie kupować wersji refurbrished - to chyba tyle ;-)

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos 3. to wersja naprawiana czy coś w tym stylu? (popraw mnie bo nie jestem pewien) tylko skąd man wiedzieć czy to co kupie nie jest naprawiane, ale to pytanie retoryczne.

 

wiem że na allegro dają krótkie gwarancje i to jest sporym minusem :( ale czy ich jakość nie różni ię od tych sklepowych?

 

 

ciągle mam dylemat pomóżcie :unsure:

 

dzięki za post :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób z forum kupiło refurbished i nikt nie wypowiadał się negatywnie o takim playerku. Jeśli chcesz zaoszczędzić kase możesz śmiało taki kupić. Brak gwarancji lub skrócona gwarancja jest minusem - coś za coś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób z forum kupiło refurbished i nikt nie wypowiadał się negatywnie o takim playerku. Jeśli chcesz zaoszczędzić kase możesz śmiało taki kupić. Brak gwarancji lub skrócona gwarancja jest minusem - coś za coś:)

 

 

to prawda z gwarancją na refuby kiepsko:( przeglądając oferty sklepów doszedłem do wniosku że to właśnie za gwarancje trzeba tak "wybulić"

 

a jak z kupnem w sklepach internetowych? bo ja szukałem dość długo i znalazłem tylko kilka linków w tym godne przemyślenia oto one:

 

http://www.hoopla.pl/product_info.php/manu...oducts_id/15012

 

http://www.************/odtwarzacze_m..._fm,p1528825887

 

http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...T10_1GB_FM.html - tutaj zdecydowanie taniej :P

 

o wiele łatwiej jest kupić wersję bez radia ale w moim przypadku nie wchodzi to w grę.

 

jęśli znacie jeszcze jakieś sklepy godne polecenia bardzo proszę napiszcie - aha i jeszcze jedno w moim mieście nie na carrefoura :D

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

odczucia odnośnie radia mam podobne jak reszta użytkowników. dodatkowo plusem dość mocno eksploatowanym przeze mnie jest możliwość (programowania) nagrywania audycji radiowych. jako ciekawostkę mogę podać, że przy pomocy oprogramowania iriver plus można ponadawać nazwy stacjom radiowym.

 

pzdr. witalis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja radio ważna rzecz! fajnie że można z niego nagrywać np koncerty z trójki :P

 

--------------------------

 

no ale dobra... powiedzcie lepiej gdzie kupić :huh:

 

wszystkie posty na ten temat inaczej się kończą, a po za tym to temat wymagający uaktualnienia ze względu na czynniki obiektywne: cena renoma sklepu itp. więc proszę niech nikt nie pisze, że temat jest na forum ;)

 

aha dodam jeszcze że mam na myśli sklepy internetowe. allegro nie wchodzi w grę.

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Silesia City Center w Katowicach Iriver T10 FM 1GB jest za 500 zł.

(przynajmniej był tydzień temu).

Także jak ktoś ma nie daleko i chce mieć pełna dwuletnią gwarancje to myśle że warto i jeszcze 30 zł

w kieszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech lepiej zacznie wchodzi. W sklepach internetowych T10 Fm kosztuje 529 zł!!! Na Allegro po 400 zł. To wg mnie ogrooooooomna różnica. I jakoś jest taka sama. To przecież oryginalne iRivery. Także prawdopodobieństwo że Ci padnie jest minininimalne

 

 

 

przeglądając oferty na allegro moją uwagę przykuła ta aukcja: to odtwarzacz US

 

http://www.allegro.pl/item129593428_nowy_i..._nabywcow_.html

 

aukcja jak każda inna ale dziwi mnie fakt iż Artur... (104) udziela rocznej gwarancji na t 10 fm US.

to troche dziwne, bo zazwyczaj gwarancja z allegro to góra 3 miesiące. aha I JESZCZE TEN CYTAT:

 

"Pełna roczna gwarancja jest realizowana w Polsce."

 

- podobno nie ma gwarancji na US-y w Polsce :blink:

 

co o tym sądzicie?? może ktoś kupował już u artura??

 

niniejszy post nie ma na celu podważenia autorytetu allegrowicza! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u artura679 i dostałem dwa lata gwarancji (odtwarzacz iriver t10 1GB US) załatwianej przez sprzedającego i się nie zdziwiłem :) . Zresztą ten odtwarzacz i tak nie padnie, więc można dać i trzy lata gwary. Możemy go natomiast (oczywiście zupełnie niechcący ;) ) uszkodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
[...]

http://www.allegro.pl/item129593428_nowy_i..._nabywcow_.html

[...]

co o tym sądzicie?? może ktoś kupował już u artura??

[...]

Ja kupowałem u Artura... T10 i muszę przyznać, że facet jest bardzo konkretny i rzeczowo odpowiadał mi na każde pytanie. Po formie podejścia do udzielania odpowiedzi można wiele moim zdaniem wywnioskować. Odtwarzacz otrzymałem błyskawicznie - zamówiłem w sobotę, a przyszedł w poniedziałek rano.

Zero problemów, maksimum profesjonalizmu (w mojej oczywiście ocenie)! Ja w kązdym razie polecam!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
[...] jako ciekawostkę mogę podać, że przy pomocy oprogramowania iriver plus można ponadawać nazwy stacjom radiowym.

 

pzdr. witalis

Witalis, udało Ci się nadać te nazwy, czy tylko widziałeś taką możliwość? Mnie się jakoś nie udaje - patrz wątek Nazwy Stacji Radiowych W T10 Fm A Iriver Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności