Skocz do zawartości

funk/dobry groove


fuzz
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez MrBrainwash,

Rekomendowane odpowiedzi

O tak coś w tym stylu :) Mój gust muzyczny widzę już trochę znasz :D

 

 

Like dam jak zdejmą mi limit

 

oh Dawid ja tez lubie takie klimaty bardzo a zwlaszcza ostatnio :D 2-step soul z przełomu 70s i 80s :wub:

tak na szybko pierwsze co mi do glowy przychodzi (ale gwarantuje ze jest tego sporo wiecej i bede sobie przypominal;)

CS264349-01A-BIG.jpg

http://www.juno.co.uk/products/rainer-truby-theo-thoennessen-roland-maiden-voyage/264349-01/

 

+ cos co ostatnio sluchalem - tu juz glembiej w lata 80 ale caly czas mellow&sweet:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra założyłem w końcu ten temat o Disco i Soul z 60/70/80-tych: Disco, Soul lata 60-te, 70-te, 80-te Zapraszam. I obiecuję już nie spamować tu z Disco:)

 

Irakere - Aguanile (1978): ach to Radio Espantoso z Vice CIty:)

Edytowane przez Michael1986
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polish Funk z którego możemy być dumni!

Michał Urbaniak - skrzypce, Włodek Gulgowski - klawisze, Urszula Dudziak - wokal, Anthony Jackson - bas Steve Gadd - perkusja, Bernard Kafka - perkusja

 

Funk Factory - Funk Factory (1975 - Full Album)

 

Edytowane przez jamelo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy ci zaslonie "I Shall Cover Your Eyes" (1969) - Maciej Kossowski


Jeszcze gorąca, nowa płyta Marta Ren & The Groovelvets – "Stop Look Listen" , brzmi trochę jak bootleg nagrany z w latach 60-tych XX w.

Moim zdaniem można było taką formę nagrania zastosować do tylko pierwszego utworu, bo na dłuższą metę słuchanie jest męczące - zlewające się plany i kompresja, a wokal zbyt wycofany.

W sumie bardzo ciekawa stylowa produkcja i szkoda tylko tej skopanej realizacji.

 

Edytowane przez jamelo
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem watpliwości, czy umieścić tutaj, czy w wątku disco-soul ale w nim są określone dużo wcześniejsze lata,

 

bardzo fajna grupa fankowo-soulowa - ostatnia płyta Stand Up By The PB UnderGround z 2015 r.

 

Edytowane przez jamelo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kawałek Popławskiego znam, ale i tak zasługuje na lajka. :D

 

Wcześniej wrzucałem tylko track 1, a cała płyta jest orajt. Pogranicze funk/soul, w sumie pewnie wam się bardziej spodoba. :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=OHbTlGtYnFc

 

ps przez to, że nasze TWA jest takie skromne, nigdy nie brakuje mi lajków. :D <evil laughter>

Edytowane przez fuzz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a to moja lekturka na droge do pracy - rowerkiem off course;)

pojawil sie na necie leak przedpremierowy toz trza try before buy uskutecznic - morda sie bedzie smiala dzis na sciezce hehe


yo fuzz mam chyba cos w Twoim stylu

CS2995762-02A-BIG.jpg

http://www.junodownload.com/products/northern-beats-vol-1/2995762-02/

mi sie najbardziej podobal Come On Up by Fab Samperi

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności