Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do muzyki elektronicznej i HH do 1000 zł


Rosio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kiedyś kupiłem słuchawki Soundmagic PL 11, w miarę zadowolony stosunkiem ceny do jakości zdecydowałem się na nowszy model słuchawek dokanałowych Soundmagic E10 grają one wraz z moim telefonem SE Live with walkman. Niestety nie spełniły moich oczekiwań według mnie mają dość sztuczny dźwięk i są jak dla mnie nie wygodne ( nie chodzi o gumki ) . Kupiłem je z nadzieją bardzo dobrego basu lecz to się nie sprawdziło owszem bass jest ale nie jest powalający... Postanowiłem że zakupie słuchawki nauszne i teraz jest taka kwestia że chciałbym kupić słuchawki raz a porządnie. Słucham głównie muzyki elektronicznej ( electro , dubstep ) a także Reggae i polskiego rapu . Na słuchawki mogę przeznaczyć do około 1000 zł . Oczywiście pierwsza myśl która przyszła mi do głowy do Beatsy by Dr Dre STUDIO... Czy ktoś miał może styczność z tym modelem i może coś o nim powiedzieć ? A może macie ciekawsze propozycje... Zależy mi abym w rapie i reggae słyszał jakby naturalność i lekkość dźwięku , aby słuchawki nie wyciskały ostatnich potów aby zagrać porządnie. A zarazem głęboki bass w electro musi być tzw ( pie******ęcie ) co za tym idzie szybki i kontrolowany bass a jeśli chodzi o dubstep to chyba nie musze tłumaczyć :) Będzie to grać najlepiej z moim telefonem SE LWW lecz w planach i tak jest zakup jakiegoś odtwarzacza lecz odtwarzacz dopasuje pod słuchawki.

 

Dziękuje z góry za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatsy sobie odpuśc, bo tam jest tylko bas ... i to kiepskiej jakości. A jesli juz brać beatsy mixr ( ponoć sa warte az 300 zł ) lub doki, najlepiej te najtańsze. Czemu? Bo ... sa najtańsze wiec najmniej przeplacasz.

 

Cos basowego? Hmmm ... lepiej sie nie wypowiadam, bo ja tam o bas dbam nie w takich kategoriach jak ty :P IMO powinieneś najpierw zmienic odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważnie zastanów się nad audio technikami m50, do elektroniki i rapu są świetne, w ogóle są dość uniwersalne, góra leciutko podbita i nisko schodzący bas, ale cały dobrze kontrolowany, separacja i budowanie planów bdb, a i na odtwarzacz jeszcze zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że bardzo zainteresowały mnie te m50... Najbardziej interesują mnie opinie i propozycje osób które na własnej skórze przetestowali słuchawki a nie tacy którym obiło się o uszy że jest tak czy siak :) Fuzz a jaki odtwarzacz byś polecił do tych m50 :) ? A miałeś może styczność z tymi beatsami ? A co powiecie na Beyerdynamic Custom One ? Niestety słuchawki mają być głównie wygodne na wyjścia z domu... i trochę martwi mnie wielkość Beyerdynamicow

Edytowane przez Rosio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używane sprzęty apple można kupić za dobrą cenę. Nowe są trochę drogie to fakt. W zasadzie nie wiem co można jeszcze polecić oprócz Apple z dobrych odtwarzaczy. Fajne są też produkty Sansy, oferują podobną jakość dźwięku ale mają mniej funkcji no i kosztują dużo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuja mnie ludzie ktorzy nie mieli stycznosci ze Sluchawkami Beats Mixr i oceniaja je z gory. Przykre posiadam owe sluchawki i jestem strasznie zadowolony tylko ze za orginalne trzeba troche zaplacic w granicach 1100-1200 zl ;)

 

A czym sie kierowales w ich wyborze i jakich jeszcze w tych okolicach cenowych sluchales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie chcialem kupywac Studio poprostu sa za duze kupywalem w granicach do 1500 zl jestem bardzo zadowolony polecam naprawde warto zaplacic te 1200 zl i miec dobry sprzet ;)

ale zalezalo mi tez zeby one byly ladne prawda co bede mial ze sluchawek gdy one mi sie nie beda podobac. Narazie tyle jak cos jeszcze chetnie odpowiem na pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony MDR-1RBT Te Mialem POlecam 100%

 

MONSTER CABLE Beats by Dr. Dre Solo HD Czarny

 

MONSTER CABLE Inspiration Active Noise

 

SKULLCANDY Aviator

 

DENON AH-D400

 

TECHNICS RP-DJ1200

 

Takie o duzo tego bylo nie pamietam wiecej

 

 

I dlaczego uwazasz ze moj nick jest ciekawy ? ;D

Edytowane przez BetterThanYou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności