Skocz do zawartości

Vedia C6 Kiedy nowy firmware?


morros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

1.Mam do ekpiy vedii pytanie kiedy mniej więcej planujecie wydać nową wersję firmware do vedii c6.?

2.Z wiązku z tym mam pytanie: Czy możliwe by było dodanie:

-obsługi napisów w txt

-jakiś prostych gier (np. szachy (nie mowcie ze malo przyciskow:przyciski przewijania do zmiany pionkow, wyboru do wyboru pionka, glosnosci do opcji itp.)

Prosze uzytkownikow, by poparli moje prosby, wiadomo, ze jedna prosba nie spowoduje dodania obslugi napisow do filmow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też coś czytałem o tym. I zdaje się, że ma się pojawić obsługa ogg. Zastanawia mnie jescze jedno, czemu nie zawsze układa pliki wg. nazwy tzn. jak zrzuciłem płytę do mp3, gdzie podany jest numer - artysta - płyta to np. pierwszy jest utwór z nr 4, później 7. Nie jest to oczywiście regułą. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.ksy pisał że planują nowe firmware w październiku. Dodana będzie obsługa ogg i albumartów i poprawią błędy. Mam nadzieję że zostaną usunięte bugi w losowaniu utworów, przeglądaniu txt i że muzyka z karty pamięci będzie dodawana do biblioteki. Cóż, pozostaje nam czekać :)

Co do napisów i gier, to ten temat afair też był kiedyś poruszany, i podobno chip na którym oparta jest C6 nie wspiera takiej funkcji. To nie jest tak, że można dorobić do tego PMP wszystko ;] Osoby z Vedii są dosyć mocno ograniczone możliwościami sprzętowymi.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W watku o T8 ksy pisał "Sprawa, z którą walczą to napisy w (SMI), oraz poszerzenie obsługi audio - tym się teraz (między innymi) zajmuje rockchip. Oby skończyły szybko." Biorąc pod uwagę te same czipsety to może i C6 będzie miał funkcję napisów. Chyba że dotyczy to nowego czipsetu - to szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Proszę, spójrzcie na to (LINK: http://www.allegro.pl/item476429444_mp3_mp...b_divx_xvd.html ).

 

Czy to nie przypomina Vedię C6? Wszystkie „bebechy” (Rockhip 2706 + Wolfson 8765BG) te same, obudowa ta sama. Może tylko inny FW.

 

Proszę o odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego ten T8 taki bardziej podrasowany, bo miał np. radio, którego według Ksy, z technicznego punktu widzenia nie można zamontować w T8 :)

Tyle, że pewnie obudowę ma z tandetnego plastiku. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka ( i dotyk) T8 robi bardzo dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...z czystej ciekawości dokonałem zakupu tego niby C6.

 

Przegladałem ostatnio masę takich budżetowych odtwarzaczy MP4 począwszy od różnej maści Pentagramów przez megatony różnych "markowych" chińczyków a kończąc w obszarze Vedii C5 i C6. I co mnie uderzyło to to że gro z tych wyszukanych plejerków ma te same "bebechy".

 

No chyba że układy w nich występujące to np. w Vedii są oryginalne (Rokchip 2706 i Wolfson 8765BG) a w innych to po prostu ściema. Jak z tym właściwie jest?

 

Czy pozostała elektronika w tym płytka drukowana i obwody to już pełną buzią tandeta. Wiele jest firm, które stosuje te same podzespoły jednak różnią się obudową bądź pozostałymi elementami elektronicznymi ale np. to samo firmware pasuje do każdego z nich.

 

Zresztą jak przyjdzie grajek to zrobię mu swoistą wiwisekcję :)))

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markowy player

 

heh;] marka marce nie równa... hop kola to też jest przecież markowy produkt ;]

no, ale fakt RAmos to w chinach marka, tak przynajmniej zasugerował mi .ksy... z tym, że nikt mi nie wmówi, że pentagram to co innego niż C6, pewnie nawet identycznie piszczą, gdy się porusza po menu... te allegrowe niby "vedie" jak to na tym forum się zwykło mówić, to też niby "pentagramy", jeżeli ktoś żartuje z pentagramu to mam wrażenie, że identyczne słowa powinien skierować w stronę vedii, a nie stawiać ją gdzieś wyżej w hierarchii... w końcu to i to jest chińszczyzną tylko z innym logiem i "może" z konkurencyjnej fabryki, gdzie identyczne żółte rączki coś przy nich majstrują... a fabryki kupują bebechy od tych samych producentów...

 

np. mamy 2 fabryki w chinach, czy któraś jest lepsza? no lepsza jest ta która produkuje dla RAmosa tak pewnie rzekłby .ksy, bo przecież ta z której sprowadza pentagram na pewno jest gorsza, bo "cineo" jest tańszy, tak to na pewno dlatego, bo w tej drugiej fabryce pracują inne chińczyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że pewnie obudowę ma z tandetnego plastiku. Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka ( i dotyk) T8 robi bardzo dobre wrażenie.

 

a co oceniłeś to po zdjęciach? na których i tak najczęściej występuje zdjęcie ze strony producenta czy tez firmy handlującej chińszczyzną na polskim rynku, na tej aukcji niby "pentagramu" to chyba jest nawet fotka RAmosa, coś mi te słuchawki mają taki napis czy to tylko zwidy...? t8 dotykałeś... ale tamten z allegro to na pewno ma tandetną obudowę... tak jak "cineo" pentagramu też tandetną obudowę ma... phi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/index.php?s=&...st&p=464562

 

to pentagram moze a Vedia nie daje rady? :(

 

to czas wywalić firmware RAmosa z prawie polskim menu w mojej c6 i zainstalować firmware pentagramu przynajmniej nie będzie piszczeć :), jeszcze, żeby ustawianie własnych tapet dodali... co pewnie za kilka tygodni się stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności