Skocz do zawartości

słuchawki do iriver e10


kazekk

Rekomendowane odpowiedzi

witam , w tym tygodniu dostane irivera e10 , i mam pytanko jakie słuchawki możecie mi do niego polecić , oczywiście słuchawki douszne , kwota to około 100zł .

zastanawiłem się nad tymi modelami :

 

http://allegro.pl/item428764468_creative_e...sklep_oryg.html

http://allegro.pl/item428138904_sennheiser...yginal_box.html

http://allegro.pl/item430018660_koss_spark...nalne_gwar.html

http://allegro.pl/item423098719_panasonic_...m_mp4_w_wa.html

http://allegro.pl/item424816594_vedia_srs_...fektem_srs.html

 

które z nich będą najlepsze , proszę też o Wasze propozycje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

senki = podróba

 

świetnie gra E10 z EX85(SONY) ale to ponad budżet, więc może EX82 wersja z kompletu SONY odkupiona od kogoś z komisu!

jeśli miałbyś kupować sennheisery to CX400 w sklepach 3kropki lub AudioPlaza bardzo dobra cena raczej orginały ale warto spytać chyba ktoś już tam kupował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spróbuję podpiąć pod temat, jakie doki byście polecali do E10 ale w cenie do ~250zł. Zależy mi na dobrej izolacji i chłodnym, neutralnym (raczej niż ciepłym i ciemnym) brzmieniu. Rozważałem już er6i, im716, um1, re2. Nie znalazłem jednak ani jednego posta z tym co się nadaje do E10. Na pewno ktoś już przesłuchiwał coś, co grało przyjemnie z tym playerem. chciałbym się w nie zaopatrzyć jak najszybciej, bo cena dolara frunie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , to znów ja , założyciel tematu , w tej chwili mam więcej kasy i szukam jak najlepszych słuchawek do irivera e10 , mogą to być również słuchawki nauszne , ale takie małe , coś takiego jak KOSS PORTA PRO , bo chce ich używać na mieście , więc nie chce wyglądać jak idiota czy jakiś szpaner , bo u mnie w mieście takich pełno , co noszą słuchawki a sam kabel mają w kieszeni , żeby tylko fajnie na głowie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się spróbuję podpiąć pod temat, jakie doki byście polecali do E10 ale w cenie do ~250zł. Zależy mi na dobrej izolacji i chłodnym, neutralnym (raczej niż ciepłym i ciemnym) brzmieniu. Rozważałem już er6i, im716, um1, re2. Nie znalazłem jednak ani jednego posta z tym co się nadaje do E10. Na pewno ktoś już przesłuchiwał coś, co grało przyjemnie z tym playerem. chciałbym się w nie zaopatrzyć jak najszybciej, bo cena dolara frunie...

Jeśli E10 gra podobnie do Clixa 2 lecz z mocniejszym basem i cieplejszym brzmieniem to będzie to idealny partner dla Etymoticów i Alteców.

Możesz o ER6i + E10 podpytać colneta.

 

 

witam , to znów ja , założyciel tematu , w tej chwili mam więcej kasy i szukam jak najlepszych słuchawek do irivera e10 , mogą to być również słuchawki nauszne , ale takie małe , coś takiego jak KOSS PORTA PRO , bo chce ich używać na mieście , więc nie chce wyglądać jak idiota czy jakiś szpaner , bo u mnie w mieście takich pełno , co noszą słuchawki a sam kabel mają w kieszeni , żeby tylko fajnie na głowie wyglądało.

Koss KSC75 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Wam bardzo , ale chyba będę musiał się gdzieś przejechać do sklepu i posłuchać tych słuchawek z iriverem e10 , bo nie chce tak w ciemno kupować. Każdy ma inne preferencje jeśli chodzi o dzwięk , dla jednych będą grają dobrze , dla innego źle , kwesta indywidualna , nie ma co ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ER6i przez jakiś czas i dla mnie ogólnie grały w zestawieniu z E10 średnio, choć basu mimo E10 było niewiele a i jakość basu była mało ciekawa.

Wrażenia na tipsach katastrofa! po zmianie na foamy o niebo lepiej(bas pokazał się nawet nisko schodził) ale i tak zostałem przy EX-ach.

Według mnie zestawienia w ciemno zimne słuchawki - ciepły player bez słuchania to ruletka.

 

EX-y z E10 grają bardzo dobrze choć górę podbijam to reszta jest płaska(eq), a słuchawki ciepłe + ciepły player

Chyba majkel pisał, że nie chodzi o ilość basu, a o jakość EX+E10 dają mocne uderzenie, a nie mulenie.

 

Jeśli chodzi o ER6i to wbrew opiniom wydają mi się sztuczne, szczegółowe ale bardzo ostre. Fajnie się słuchało jazzu i niektórej klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razorwire

 

EX-y choć uważane są za basowe ale bas jest dobrze kontrolowany czyli ścisły a nie buczący wszędzie

 

jak słuchałem ex-ów po ER6i to faktycznie wydawały się basowe:)) ale po cx-ach to bajka

 

przyzwyczajenie do dżwięku jest ważne, dobrze jak się wie czego oczekuje

 

a Alteki grają chyba podobnie do ER6i, więc kto co lubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności