Skocz do zawartości

Zwyczajne Telefony


Roni11

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zacząć watek o zwykłych fonach, wielu użytkowników interesuje sie również fonami. W tym temacie jest jedna zasada. Telefon nie może być droższy niż 300 zł. :]

 

A wiec zacznę mój typ na telefon służący głownie do dzwonienia i wysyłania samów to Nokia 6030.

cing6030-1.jpg

 

P.S

Proszę admina/moderatora o nie kasowanie tego tematu, to będzie taka mała odskocznia od mp3 w fonach. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

500pln? Za to można juz mieć K750i, który też świetnie nadaje się do dzwonienia czy smsowania, a do tego ma mnóstwo dodatków.. IMO, obniż prób cenowy.

 

Ponadto; skoro telefon ma być do dzownienia/smsowania to po jaką cholerę kolorowy wyśw? Jakby nie patrzeć, to już kolejny przeszkadzający dodatek w 'prostym' telefonie.

 

Mój typ; stare dobre Nokie. 8210, 3330, 3410, 6510 i legenda 6310i :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne telefony do wysyłania mesów:

Nokia 6822 i Siemens SK65

Obydwa miałem w łapkach i obydwa są świetne. Klawiatura bardziej mi się podobała w Nokii oraz jej gabaryty, ale za to Siemens bije ją wyświetlaczem, obsługą blackberry i większą ilością pamięci.

Oba telefony mają BT, aby można było podpiąć słuchawkę BT i rozmawiać nawet "za kółkiem".

Jednym słowem: telefony do dzownienia i bardzo wygodnego mesowania za dość niską cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest f3 ... poczytaj o tym fonie to zmienisz zdanie ;p ten wyswietlacz to nawet mono niejest -_- to jest wyswietlacz rodem z kalkulatora, popatrz: http://www.mobile-review.com/review/motoro...tofone-f3.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ekranik jest tandetny :) Problem jest taki że nie ma telefonu do dzwonienia z porządnym wyświetlaczem. W tych najtańszych wciskają kraniki 128x128 ew. 128x160. Jak chce się lepszy ekran, albo chociaż ładny wygląd telefonu to trzeba od razu kupić telefon z aparatem, mp3 i mnóstwem innych bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemensow mam uraz po tym jak przy nich pracowałem. Generalnie jakoś nie żałuje się wykupiło to BENQ które później popadło w kłopoty finansowe ;)

 

Ja uznaje tylko 6310i. Przerobiłem K800i, różne smartphony, kilka dni używałem E50 oraz K750i. I jestem pewien, że 6310i jest najlepsze. Długo trzyma (mimo lat baterii ładuje go max raz na 3-4 dni a gadam dużo), wyświetlacz jest czytelny niezależnie od słońca. Wibracja jest bardzo wyczuwalna. A guziczki są duże i wygodne rozłożone.

 

Nie przekonacie mnie do niczego innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Samsunga X200.

 

1.jpg

219785922.jpg

 

Gdy go kupiłem, stwierdziłem, iż przebija on pod względem łatwości i wygody obsługi, każdą znaną mi Nokie i SE.

Lecz, gdy siostra kupiła X500 moja opinia się zmienieła, ten telefon jest po prostu ... no!

 

Jedynym minusem tego telefony, który tak jak mówimy służy do pisania i dzwonienie ;), jest jego łatwo-rysująca się obudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6310i to chyba jedyny telefon, którego nówki po latach sięgają takich cen - a to o czymś świadczy ;)

 

 

No tak.. o tym, że nówek zostało już niewiele ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności