Skocz do zawartości

Zwyczajne Telefony


Roni11

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dalej obstawiam, że kolorowy wyświetlacz to zbędny bajer w telefonie wyłącznie do rozmów i smsów. "Dodatek" który się nie przyda, zmniejsza czytelność wyświetlacza, a do tego bateria trzyma krócej.

 

Klapka w takim telefonie? Taki telefon ma być wytrzymały i niezawodny, imho.

A kto powiedział, że ma być super wytrzymały. Klapkowce też są wytrzymałe (na sówj sposób :P )

Akurat telefony, które wymieniłem (Nokia 6822, Siemens SK65, Motka V500) są super funkcjonalne i dobre do rozmów, a dwa pierwsze szczególnie do sesemesów ;)

I do tego za niewygórowaną kasę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

gdybym miał kupić sobie "tani a dobry" telefon (np. zepsuł bym/zgubił bym swój), to poszedł bym do komisu i kupił jakąś używaną (acz sprawną) nokię z monochromatycznym wyświetlaczem (byle miała "stare" menu, nie "nowe, przyjazne użytkownikowi, gdzie żeby dojść do >wyślij< należy przebić się przez cztery poziomy menu")... jednak jedną rzecz bym chętnie widział to - przynajmniej podstawową - obsługę javy (wtedy można książki czytać i grać w pasjansa :> )

 

z jakich to serii były te komórki...? S30? S40? po przesiadce przed czterema laty na S60 już się nawet nie orientuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem cos o tym sasmugnu ... wiekszego gowna dawno w lapie niemialem ... kumpel ( wlasciciel tego fona ) uwaza to samo ...

Ok, lecz dlaczego tak uważasz? Pora na konstruktywną krytykę ;).

Mój kumpel natomiast uważa podobnie jak ja i po raz drugi go już kupił, poprzedniego zgubił :huh: !

Różnić się opinią można, lecz czy aż tak diametralnie, jest to możliwe?

 

 

Mi się tam podobał, mały lekki, dość ładny. Chociaż uważam, że bardziej pasuje pod dziewczyne (zresztą jak większośc klapkowców) ;)

Uważam podobnie, lecz ten akurat mnie się wydał 'jeszcze' w miarę męski ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no meski jest wmiare ... po primo, w****iajacy fakt ze sie ma irde a jej niema, przegowniany wyswietlacz, dzwiek w sluchawce tez niezachwyca ... jeszcze to menu z samsunga ... -_- te ikonki zygac mi sie chce jak sobie to wyobraze, naszczescie samsung idzie w dobra strone widac to np. w d900 i jego menu, ladne i stonowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6310i jest cięższa, trzyzakresowa, ma SyncML, lepszy wyświetlacz (96X65), podświetlenie klawiatury jest niebieskie Jave i wygaszacz.

 

6310 jest lżejsza, dwuzakresowa, nie ma SyncML, ma gorszy wyświetlacz (96X60), podświetlenie klawiatury jest zielone, nie ma Javy i wygaszacza.

 

Swoją drogą, dość ciężko znaleźć ją w okazyjnej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no meski jest wmiare ... po primo, w****iajacy fakt ze sie ma irde a jej niema, przegowniany wyswietlacz, dzwiek w sluchawce tez niezachwyca

 

Ta irda to porażka, ale ogólnie telefon nie jest zły, mi sie akurat nie podoba.

 

1. Irda działa, jak najbardziej tyle, że tylko normalnie współpracuje z PC ;)!

2,3. To jest telefon do dzwonienia i pisania...

Po co Tobie doskonały wyświetlacz? Zawsze lepszy niż mono,a cena jest niska :P !

Co do zestawu słuchawkowego... Nie wiem... nigdy nie używałem, gdyż go nie potrzebowałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy tak, ja mam do wydania 150 zł na fona. Potrzebny mi jest tylko do dzwonienia i wysyłania sms-ów. No nie powiem ze wężyk ( :P ) by sie nie przydał ale nie koniecznie :P Co macie do zaoferowanie? :lol:

 

Nokia 6030. W sumie telefon, jak telefon - głównie do dzwonienia i mesowania. Fajnie w tym sprzęciku odbiera radio :)

 

A z innych prostych modeli to Nokia 8310, Nokia 6210 itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej pojęcie lasnu się dosć szybko zmienia.

Albo jeszcze szybciej. Dużo obecnie zależy od trednseterów czy product placement.

Najwięcej na jedno i drugie (a na pierwsze przynajmniej) wydaje Motorola.

 

 

Ale z tym 6310i to też nie do końca tak, bo ostatnio usłyszałem jak pokazywałem co mam, że to "tefleon o który bije się teraz kadra menadżerska".

Jednak na moje EGO to średnio zadziałało. Fakty są jeden. Na Allegro można właśnie kupić 6310 bez i za chyba 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3510i jest za duży dla kobiety, IMHO. Chociaż moja koleżanka nie narzekała, bo 'dobrze pisze się smsy' ;)

Właśnie, przed chwilą miły pan z GLS przyniósł mi d750i. W sumie z wyglądu lepszy od k750i, przynajmniej nie ma go co 10 polak :P

 

A wiecie, że według statystyk każdy polak ma komórkę? > artykuł

I tutaj, coś ciekawego dla miłośników wysyłania smsów > artykuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kilka miesięcy temu wybrałem się do avns kupić k75oi na początku byłem oszołomiony mnogością funkcji, dokupiłem nawet 512 mega i można było nawet w szkole teledyskiem poszpanować ale radość trwała ze 2 miesiące potem okazało się że dla mnie to za dużo np. po co mi odtwarzacz mp3 w telefonie jak mam iaudio, po co mi wbudowany aparat jak mam cyfrówkę, nawet mms jest mi nie potrzebny bo przez pół roku wysłałem z 10 mmsów. Więc doszedłem do wniosku że kupie telefon od którego zaczynałem, dla mnie najlepszy telefon jaki jest...NOKIA 3310 i używam go już ze 2 miesiące a k750i leży w szufladzie i wcale nic mi nie brakuje no może ta monofonia troche kijowa przydało by się poli ale i tak jest ok. Wkurzające jest to że jak przynoszę telefon do szkoły i ktoś widzi 3310 to się śmieje a sam ma abonameńciaka za złotówkę na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abonament sux , mix sux ... istne zlo ... tez sie zastanawiam czasami nad taka stara nokia , ale 8850 albo 6510 , badz jagby byla kasa to 6310i ... 6510 ma fajny wyswietlacz , wogole bardzo ladny i fajny telefon, jeszcze to niebieskie podswietlanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokie to kiedys byly telefony! Np. 5110 chyba 1999 rocznik czy 1998 , u dziadka lezy i dziala do dzis bezproblemowo :P A teraz to robia je tylko na okres 1.5 roku (zeby dzialaly) a potem sie zaczynaja psuc zeby kupic nowa. TELEFON JEST DO DZWONIENIA , CYFROWKA DO ROBIENIA ZDJEC , A MP3Playery DO SLUCHANIA MUZYKI! I tak powinno byc! :D Tak jak czytalem w gazecie ze w USA nikt krzywo nie spojrzy na goscia co ma wielka stara cegle , a duzo tam ma i to dlatego ze u nas jest jeszcze stan podekscytowania i podniecenia tymi dodatkami nowymi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wczoraj zaminilem z kolega moj bs ef81 na toshiba ts 921 , mu zalezalo na tym zeby ladnie telefon gral, no i sie z nim musze zgodzic bo ta toshiba jest na poziomie no-name dzwiekowo , jak podpiolem x3 to pomyslalem " co to ku*** jest " no ale zato mam ceglasta cyfrowke z 2,5 calowym ekranem i telefonem ;] foty robi lepsze od cannona kolegi ktory tez ma 2mpix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności