Skocz do zawartości

Wzmacniacz do denon d2000


Endemit2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc kupiłem po odsłuchu w salonie Denona słuchawki d2000 (które dopiero mają przyjść kurierem). Ale problem polega na tym ,że na odsłuchu były podłączone do jakiegoś wzmaka za 7 tyś. ( nierealne pieniądze dla mnie ). I problem polega na tym ,że szukam czegoś co w miare dobrze by napędzi moje d2000 bo narazie posiadam jedynie Samsunga galaxy s i jakiegoś Diora Stereo Amplifer ws 440 (średnowiecze ale aletusy 110 ładnie napędza) Jest to cały zestaw diora Eq, odtwarzacz cd i kaset :) mam jeszcze w kompterze creative Audigy se (też raczej słabe źródło). Tak więc szukam coś co w miare napędzie te denony do 400 zł (no z haczykiem) nie musi być przenośne bo nie wyobrażm sobie w nich po mieście chodzić :) Moje typy :

- Audiotrak prodigy hd2

- S;flo2 od piotrka g ( niepewne bo jestem 2 w kolejce a on sam nie wie czy jeszcze sprzeda)

-ibasso D4 od wrq (też zarezerwowane )

- Fiio e7 za miesiąc dokupić e9

- Asus xonar essence st (tu musiał bym się z miesiąc przemęczyć do kwietnia )

Pozdrawiam i będe bardzo wdzięczny za jakąś podpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie odradzam D4. Słuchałem na nim d2000 i było za jasno. Te słuchawki grają v-ką, mająpodbity bas i wysokie. D4 jest raczej jasny, bas trzyma w ryzach, średnica w porządku... ale dla mnie za dużo wysokich. Nawet nie ich ilość była dla mnei nei do zniesienia, a fakt ich umiejscowienia na pierwszym planie. Nie były tłem ,tylko grały "pierwsze skrzypce" przed twarzą.

 

Ale ze mnie ch... sprzedawca ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry tranzystor też nie będzie zły ;). A potem dorzucić np. takiego DACa http://www.ebay.com/itm/New-design-S-M-S-L-SD-1955-DIR9001-AD1955-mini-DAC-Optical-coaxial-/200714728557?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item2ebb87b46d i masz naprawdę fajny tor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba kupie tego Audiotraka hd2 a potem ewentualnie coś dokupie jutro chyba podejme decyzje ,ale na tego audiotraka jestem niemal zdecydowany na tym żeby był przenośny mi nie zależy i to wogóle ewentualnie co polecacie nawet w troche wyższej cenie jeśli naprawde warto :) Wzmak hybrydowy chodzi o Barovo Audio v2 ?? Akram DAC ile to kosztuje i gdzie to moża wogóle dostać ??

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu tak więc pozostaje narazie audiotra hd2 + bravo audio (ale chyba nie kupie ) myśle żeby poprostu za 3-4 miesiące uzbierać więcej funduszy i kupić już coś naprawde pożądnego na Icon Hdp lub widziałem Hifmany na lampach ale to narazie dość daleka przyszłość narazie szukam czegoś do 400 zł co w miare da rade tym denonom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.arcam.pl/index.php?x=029

 

http://sklep.rms.pl/index.php?p6718,arcam-rdac-zewnetrzny-konwerter-cyfrowo-analogowy-dac

 

http://www.audiostereo.pl/arcam-rdac_70901.html

 

Jest co najmniej kilka osób na forum co tak jak Ty chciały przejść do High Endu... no i przeszły :D. A potem wróciły się do midle-endu. Nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego toru, aby cieszyć się muzyką. HD2 może jest dobrym sprzętem budżetowym, ale to tyle. Ja Ci dalej radzę kupić po prostu dobrego DACa i Dobry wzmacniacz. Albo jakieś combo ale już porządniejsze. Jeśli uderzasz w denony za 1700zł to zapodaj im też dobrą dziurkę....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale wiesz narazie te denony mnie troche bolały (to jak dla mnie spora suma ) i nie mam odrazu takiego budżetu żeby sobie odrazu odpalić coś porządnego :) Napewno za jakiś czas kupie coś porządnego ale narazie musze jakiś czas się przemęczyć :) Jutro jak wróce ze szkoły to podejme decyzje ale nadal nie widze nic lepszego w tej cenie na Allegro jest Asus Xonar Essence ale STX (500 zł)a ja niestety nie mam takiego złącza na płycie a przejściówki to raczej nie ma :)

Edytowane przez Endemit2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze podłaczyłem d2000 do Audiotraka i mi się mało podoba a podłączyłem do mojego starszego wieży i denony grają super nie to co z karty 2 różne światy :) najchętniej bym oddał tego audiotraka i został przy mojej dobrej starej wieży kocham ją od dzisiaj :) choć nigdy jej nie doceniałem

Edytowane przez Endemit2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD2 może jest dobrym sprzętem budżetowym, ale to tyle.

 

:ph34r:

 

Tym słuchawkom warto zapodać fajny tor. Lecz narazie ciesz się muzyką i nie słuchaj sprzętu. Jak znajdziesz albumy w których chciałbyś wiecej usłyszeć to wtedy inwestuj. A HD2 wywal w h... albo mi oddaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż Ray Samuels Amps Predator - wzmacniacz z regulowanym gain dla nisko, średnio i wyosokohmowych słuchawek + USB DAC za 1100zł. Brzmienie wzmacniacza na poziomie i o podobnej sygnaturze co RSA P-51 Mustang, o który napisał Forza Lazio na forum.

Praktycznie fabrycznie nowy, kompletny zestaw, ani jednej, nawet mikroskopijnej ryski, czarne szczotkowane aluminium aricraft grade. Wewnątrz najlepsze możliwe części dla wzmacniacza tych wymiarów. Normalnie kosztuje około 500$ nie licząc 45$ za przesyłkę Fed-Ex'em i ewentualnego cła.

DAC od niego jest moim zdaniem świetny, jak na ten przedział cenowy i wymiary. Można poczytać o nim na head-fi. Klasa brzmienia daca to mniej więcej Nuforce HDP, choć Predatora mam zaledwie tydzień a HDP miałem również przez ledwie tydzień i to rok temu.

Ostatnio testowałem go z moimi JH13Pro, Shure SE425 oraz Sennheiser HD800 i HD600 oraz 540 Reference Gold - wszystkie trzy pary wysokoomowych jak i iemy wysterował bez problemu do głośnego poziomu już przy godzinie 12, a co dopiero po przekręceniu bliżej końca "skali". Oczywiście brak szumów.

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem kupiłeś go za 750zł <_<

 

Syler - nigdy na niczym na zarobiłeś? Moim zdaniem bardzo nie wporządku jest ujawniać takie rzeczy to raz, dwa nie było to gentle a trzy nie przystoi coś takiego szczególnie moderatorowi... Po dłuższym zastanowieniu, to forum jest naprawdę ****o warte. To mój ostatni post, po prostu no comment. Poziom dna.

 

 

Dobrze wiesz, że na head-fi dostanę za niego 350-425$, a kupiłem go za 600zł, skoro tak bardzo Cie to ***** interesuje.

Przepraszam wszystkich za bulwers, ale nie potrafiłem się powstrzymać.

 

Gdybyś odstawił taką akcję w domu aukcyjnym na aukcji, to już by Cię tam dawno nie było.

Nie ma znaczenia za ile sprzedajacy coś nabył, znaczenie ma to jaką wartość rynkową czy detaliczną ma towar oraz oczywiście to na ile ceni go sobie kupujący. Po prostu żenada. Pozoim piaskownicy.

 

Linki do head-fi, tak gwoli jasności co do realnej rynkowej wartości:

http://www.head-fi.org/t/578061/fs-medical-911-price-drop-rsa-predator-alo-jumbo-cryo-dock

http://www.head-fi.org/t/550527/fs-rsa-predator-dac-amp-nice-price-drop-sold

 

425$ i 412$. Rok 2012 i późny 2011.

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co te nerwy? Wiem, to nie jest fajne, nic do tego nie mam za ile sprzedajesz. Przykro mi, że stałeś się przykładem pokazania jak takie zachowanie jest tandetne. Dla mnie to też poniżej dna i no offence ;). Zgadzam się z tobą w 100%

Edytowane przez Syler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem kupiłeś go za 750zł <_<

 

Syler - nigdy na niczym na zarobiłeś? Moim zdaniem bardzo nie wporządku jest ujawniać takie rzeczy to raz, dwa nie było to gentle a trzy nie przystoi coś takiego szczególnie moderatorowi... Po dłuższym zastanowieniu, to forum jest naprawdę ****o warte. To mój ostatni post, po prostu no comment. Poziom dna.

 

 

Dobrze wiesz, że na head-fi dostanę za niego 350-425$, a kupiłem go za 600zł, skoro tak bardzo Cie to ***** interesuje.

Przepraszam wszystkich za bulwers, ale nie potrafiłem się powstrzymać.

 

Gdybyś odstawił taką akcję w domu aukcyjnym na aukcji, to już by Cię tam dawno nie było.

Nie ma znaczenia za ile sprzedajacy coś nabył, znaczenie ma to jaką wartość rynkową czy detaliczną ma towar oraz oczywiście to na ile ceni go sobie kupujący. Po prostu żenada. Pozoim piaskownicy.

 

I dobrze, ze napisal co napisal, bo od handlowania jest dzial sprzedam.

 

 

Ja osttanio dorwalem na allegro aune dac + amp za 400zl i z denonami faktycznie zgrywa sie calkiem ladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile wiem kupiłeś go za 750zł <_<

 

Syler - nigdy na niczym na zarobiłeś? Moim zdaniem bardzo nie wporządku jest ujawniać takie rzeczy to raz, dwa nie było to gentle a trzy nie przystoi coś takiego szczególnie moderatorowi... Po dłuższym zastanowieniu, to forum jest naprawdę ****o warte. To mój ostatni post, po prostu no comment. Poziom dna.

 

 

Dobrze wiesz, że na head-fi dostanę za niego 350-425$, a kupiłem go za 600zł, skoro tak bardzo Cie to ***** interesuje.

Przepraszam wszystkich za bulwers, ale nie potrafiłem się powstrzymać.

 

Gdybyś odstawił taką akcję w domu aukcyjnym na aukcji, to już by Cię tam dawno nie było.

Nie ma znaczenia za ile sprzedajacy coś nabył, znaczenie ma to jaką wartość rynkową czy detaliczną ma towar oraz oczywiście to na ile ceni go sobie kupujący. Po prostu żenada. Pozoim piaskownicy.

 

I dobrze, ze napisal co napisal, bo od handlowania jest dzial sprzedam.

 

 

Ja osttanio dorwalem na allegro aune dac + amp za 400zl i z denonami faktycznie zgrywa sie calkiem ladnie.

 

A to jest właśnie druga strona medalu. Jesteśmy na forum i kolega może się dowiedzieć za ile taki sprzęt poszedł ostatnio. I bez obrazy proszę ;)

 

Ja osttanio dorwalem na allegro aune dac + amp za 400zl i z denonami faktycznie zgrywa sie calkiem ladnie.

 

Pawlo go trochę stuningował i podobno można wycisnąć z niego jeszcze więcej. Także aune jest wart rozważenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności