Skocz do zawartości

Podrobki Sluchawek Na Allegro (cx-300 I Ep-630)


tester

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedawaj dalej sobie te swoje podrobki a od naszego forum wara

uświadamiam Cię po raz kolejny, że nie sprzedaję podróbek, a forum nie jest jak to nazwałeś "nasze" tylko publicznie dostępne. Jeżeli nie chcesz ze mną dyskutować to w Panelu kontrolnym jest opcja 'Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami', dodaj mój nick i po sprawie. BFN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja kupiłem swoje Shure'y E3c za 620 zł. Z samej ciekawości, ile jest to warte.

 

ja zrobiłem to samo a potem chciałem się ich pozbyć już po pierwszym przesłuchanym albumie... tyle kasy za słuchawki bez niskiego basu i bez czegokolwiek ponad 13-14kHz? x|

 

bardzo podobnie grają EP-630 (które zresztą obecnie mam ;] ), a o ile EP-ki są tańsze... mogłem już wtedy brać EP-ki zamiast e3 i święto... albo zostać ze swoimi rocznymi EX51 które sprzedałem, ale przynajmniej nauczyłem się nie kombinować... ;]

 

 

tak czy siak - moje zdanie jest takie że jakość e3 jest niewspółmierna z ich ceną - mówię to na podstawie odsłuchu z moim laptopem, T10 i discmanem sony D-NE301...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja wcześniej miałem EX71 i na Shure'ach mi się muzyki słucha przyjemniej... Najniższego basu rzeczywiście nie mają, moża to zobaczyć po odsłuchu testu subwoofera, po prostu nie łapią tak niskich dźwięków. Ale będe chciał w przyszłym roku kupić Westone UM2/Shure E500 i nie wiem, czy nie będe musiał się rozstać z E3, w sensie je sprzedać :) . Każde słuchawki, jakie miałem, dobrze grały. I gdy kupowałem coraz to lepsze, przyjemność ze słuchania muzyki zwiększała się. Dopiero, gdy cofamy się ze słuchawkami (Z Shure E3 na EP480 przez chwile tak zrobiłem), odczuwamy, że poprzednie były do bani... Dlatego też chciałbym porównać moje przyszłe słuchawki z E trójkami... Natomiast nie wróciłbym do EXów... W Shure'ach oczarowała mnie mega izolacja. Na wieży (nie wiem, jaką ma moc na wyjściu słuchawkowym) słucham 4 do 5/40 , a na Zenie Micro (25 mW na kanał; też myśle o jego zmianie :P) max to 9/25 w samochodzie, i wtedy nie słysze silnika ani opon. No dobra, słysze opony, ale tylko troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EP480

 

EP-480 to prawie nie słuchawki tylko pierdziuszki, więc nie porównuj ich do e3, które jednak słuchawkami są... ;) tymbardziej że jedne to pchełki a drugie dokanałówki O_o

 

co do izolacji przyznaję - właściwie zupełna... (na początku czujesz się jakbyś miał kompletnie zatkane uszy, nie wiem czy to wrażenie mija bo nie miałem ich tak długo żeby się przyzwyczaić ;] )

 

co do głośności - doskonała izolacja sobie, a kiepska skuteczność sobie (są ciche i nie mają kopa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna sprawa że szkoda, że nie miałem okazji przesłuchać ich na np. H100 albo na Karmie... może zmieniłbym zdanie... O_o

 

Tutaj sie zgodze. Jak słuchałem na Creativie to pomyślałem sobie "co za kicha". Ale po podpięciu do wieży zmienił mi sie wyraz twarzy. Na lepszy oczywiście :) . Nie łapie najniższego basu, ale po włączeniu jego podbicia to nie przeszkadza. Poza tym nie wiem ile ma najniższy bas na teście subwoofera... Bo słychać go ale cicho. Z głośników na wieży prawie nic nie słychać... Jutro lub w poniedziałek będe miał pianki z Westone'a (kto wymyślił ich cene???) 4 pary, 2 małe i 2 duże. Mam nadzieje że bas sie polepszy :)

 

Offtop

 

Czy listonosz chodzi z listami w sobote? Bo nigdy nie mogę tego zapamiętać. Jak chodzi to pianki powinny być jutro :) . Ostatnio też priorytety dochodzą na 3. dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile ma najniższy bas na teście subwoofera...

 

zależy jaki konkretnie test - powinne mieć od 20 do 40Hz (60Hz max)... te co ja miałem schodziły do 30 i 40Hz... EP-ki nie miały z nimi problemu - aż mi łzy w oczach stawały bo po raz pierwszy w życiu słyszałem tak niskie i tak mocne basy o_o ...

 

Czy listonosz chodzi z listami w sobote?

 

do mnie w krakowie chodził i budził mnie o 12 zero-zero jak jeszcze spałem O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sound Effects - THX Subwoofer Test - 3 Types Of Bass. Jak wskazuje tytuł można tam usłyszeć 3 rodzaje basu - od najwyższego do najniższego... Na eMule'u/eDonkey'u jest do ściągnięcia... Co do pianek to słyszałem że pianki z Westone'a mają najlepsze tłumienie i najmocniej podbijają basy. Triple Flangle jeszcze nie miałem, ale kupie je razem z nowymi słuchawkami, zresztą słyszałem, że trzeba mieć na to dość duże kanały słuchowe... Pianki z Shure'a wykazują 2 miesięczną żywotność częstego katowania. Potem bardzo szybko po ściśnięciu powracają do pierwotnego kształtu... Z Westone'ami będzie pewnie identycznie. Dlatego w przyszłości planuje przerabiać stopery. Może nawet będe te wyroby sprzedawał wśród forumowiczów? :)

 

do mnie w krakowie chodził i budził mnie o 12 zero-zero jak jeszcze spałem O_o

 

Spać do 12? Toż to zbrodnia! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://allegro.pl/item118262647_creative_e...xtra_hi_fi.html

Hmmm...Ze sklepu...?? Orginalne...?? Co sądzicie?? Bo chcę zamówić epki i jeszcze zobaczyłem w tej cenie to tym bardziej:] Może koleś tylko dał zdjęcie gdzie słuchaweczki są razem z pudełkiem a w rzeczywistości przysyła "OEM". Kupował ktoś u niego?? Z góry dzięki za Odp!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem Koss Spark Plug teraz mam Creative EP-630 i są o niebo lepsze pod względem dźwięku (szczególnie wyższe tony) i komfortu. Do 100 zł nie znajdziesz nic lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creativy EP 630 od Ozir_2010 z Allegro są oryginalne!

KLIK

Ich cena to 69 zł

Jestem z Lublina więc pojechałem i wziołem sobie bez żadnych wysyłek i innych pierdół

Gwarancja producenta oczywiście z paragonem - Ozir oczywiście może być pośrednikiem w egzekwowaniu gwarancji

 

OPIS

Pudełko blister rozbierany nie zgrzewany w środku słuchawki z prostym wtykiem, bardzo miękkim kablem, z nadrukiem logo creativa na słuchawkach, 3 pary delikatnych silikonów instrukcja obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności