Skocz do zawartości

Iriver T10 Czy Komórka Z Mp3? Hlp Plz


jaccunio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako ze ostatnio mialem spory zastrzyk gotowki postanowilem zrobic male zakupy elektroniczne:)

Wymyslilem dwie mozliwosci:

1) Do 400zl odtwarzacz mp3 z przynajmniej 2Gb, ktory dlugo trzyma na jednym akumulatorku. Mysle nad T10 2Gb za 399.

2) Sprzedam obecna komorke za 200zl i za 600zl kupie telefon z wejsciem na karty i bede mial dwa w jednym. Wazne zeby telefon tez dlugo trzymal na jednym naladowaniu. Rozwazam nokie e50

 

Macie jakies sugestie albo propozycje? Czy jakosc dzwieku z komorki bedzie beznadziejna w porownaniu do odtwarzacza mp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam iRivera T10 2GB oraz telefon Sony Ericsson W300i i pod względem dźwięku oraz baterii Eryk pada na kolana przed iRiverem. Jednak jakość muzyki oferowana przez W300i jest naprawdę dobra. Na pewno bije na głowę wiele odtwarzaczy mp3 (tych gorszych ma się rozumieć xD). Dla przeciętnego słuchacza taki telefonik w zupełności wystarczy. Jeżeli chcesz mieć bardzo dobrą jakość dźwięku i długą pracę na jednej baterii to polecam T10. Według mnie najlepszy odtwarzacz w swojej klasie. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jakosc dzwieku z komorki bedzie beznadziejna w porownaniu do odtwarzacza mp3?

 

To zależy jaką wagę przykładasz do jakości dżwięku - dla wielu osób SQ dobrej komórki wystarcza w 100%. Najlepiej jakbyś miał okazję posłuchać obu playerów i zrobic sam porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nokię e50, próbowałem wczoraj kupić kabelek z wyjściem na słuchawki... ale dostałem tylko jakąś tandetę z wyjściem mono -_-'

 

no i wciąż nie wiem jak e50 gra na słuchawkach, bo nie mogę nigdzie dostać normalnego kabelka...

 

---

 

gdybym chciał kupić telefon tylko pod muzykę, to rozważył bym SE W300i i W750i... ale nie mam pojęcia jak grają ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym chciał kupić telefon tylko pod muzykę, to rozważył bym SE W300i i K750i... ale nie mam pojęcia jak grają ;]

Zakładając, iż K750i gra tak samo/ewentualnie nieznacznie gorzej, to grają na poziomie Sansy - może nawet lepiej.

Ale jak wiadomo bez polotu.. Chociaż na codzień wystarcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój K800i gra całkiem dobrze, radio tez ładnie zbiera, i gdybym nie był maniakiem to by mi wystarczyło, tlyko problemem staje sie bateria w telefonie, po 2 godzianch słuchania, plus gdzies zadzwonic, napsiac kilka smsow, i bateria nadaje sie do łądowania po niecałych 2 dniach, a nawet czesciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem T10, a teraz mam SE W810i i muszę powiedzieć, że jak na telefon gra to naprawdę wyśmienicie. Dużo lepiej niż wspominany tu SE K750. Szczególnie że w komplecie otrzymujemy dużo lepsze słuchawki niż większość player'ów ma w standardzie (łącznie z iRiver); SONY MDR EX-51. Jednak w porównaniu do T10 dzieli go jeszcze spory dystans zarówno pod względem jakości dźwięku jak i funkcjonalności. Należy pamiętać, iż T10 jest zaprojektowany jako player i tą funkcję spełnia wyśmienicie, a SE W810 jest jednak najpierw telefonem a dopiero później player'em. Dlatego też jeżeli jakość dźwięku nie jest głównym priorytetem wybierz SE ale koniecznie z serii WALKMAN, w przeciwnym wypadku wybór jest oczywisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Mam Nokie 5500 na Symbianie.mozna zainstalowac "OggPlayer'a"-gra wtedy bardziej zrównowzonym dzwiekiem niz systemowy odtwarzacz,no i odtwarza ogg'i.Ale wtedy tracisz pewne funkcej dostepne z pilota.Natomiast systemowy odtwarzał wav'y :) Odtwarzał,bo po updecie softu ,przestał :( Uzywałem kiedyś se 750 i nokie 6230 i samsunga d600).Ogolnie w tych telefonach upierdliwa jest obsługa ,zas najwiekszym mankamentem jest gniazdo!!!!! Czesto brak kontaktu -trzeba czyscic-a przy lekkim odchyleniu gubi sygnał do obu albo do jednej słuchawki.I zaczyna wtedy ryczec z wbudowanego głośniczka :) Jakośc dzwieku nie jest zła ale tez nie zachwyca.T50 gra zdecydowanie lepiej-to juz jest dźwiek z aspiracjami:)Do wszystkich tych telefonów przelutowywałem słuchawki mx 400.Aaaa .....jeszcez drobiazg-samsung wyłączał sie po dwoch godzinach grania hihihi....Jeszcz,e jeden drobiazg:) Nie kupujcie w ciemno phm-70 Sonego.To nic ,ze Sony je dodaje do swoich najlepszych telefonów.Według mnie sa zdecydowanie gorsze od ep-630 a te też przecież nie grzesza kultura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności