Skocz do zawartości
  • 0

Xduoo X3 II które słuchawki wybrać.


sobek4

Pytanie

Witam . Mam dylemat co do doboru  dousznych  słuchawek  do  x3 II. Dodam że nadmiar basu mi nie przeszkadza , czasem lubię jak coś gilga moje bębenki  w uchu. Zastanawiałem się nad Shozy  ale mogę mieć z nimi problem ze względu na małe uszy. 

1)      Fidue A65

2)      TinAudio T2

3)      Shozy Hibiki

4)      Mee audio M6 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziś kolejny odsłuch po około 24 godzinach kolejnego   grania i  szczena opada , bas nie jest już taki natarczywy ,średnie i wysokie na wysokim poziomie. A głos Mihaela Jacksona z basem w utworze You Make me Feel powoduje  gęsią skórkę. Porównując dźwięk z pierwszych minut po wyjęciu z opakowania do teraz , po prawie 50 godzinach  wygrzewania , to  jest taki progres że prawie nie do uwierzenia. Ps. You are not alone powoduje wyskok z kapci .....

Edytowane przez sobek4
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, sobek4 napisał:

Dziś kolejny odsłuch po około 24 godzinach  grania i  szczena opada , bas nie jest już taki natarczywy ,średnie i wysokie na wysokim poziomie. A głos Mihaela Jacksona z basem w utworze You Make me Feel powoduje  gęsią skórkę. Porównując dźwięk z pierwszych minut po wyjęciu z opakowania do teraz , po prawie 50 godzinach  wygrzewania , to  jest taki progres że prawie nie do uwierzenia. Ps. You are not alone powoduje wyskok z kapci .....

 

Wygrzewanie słuchawek to jedno, a Twoje przystosowanie się do ich sygnatury to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Niby tak , ale słuchałem ich 4 razy po kilka minut. Po pierwszych 2 miałem ochotę je sprzedać i zapomnieć o nich  , ale dałem im szansę i teraz różnica jest kolosalna.  Nie maiłem nawet kiedy się do nich przyzwyczaić. Dziś dopiero   mam je na uszach dłużej jak 20 minut i zakochałem się w nich , to jest to co lubię.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc dziś pękło ponad 100 H grzania , 100 % sukcesu . Dźwięk przyjemny , bas z wykopem ale kontrolowany ( pierwsze chwile grania i bas był nie do ogarnięcia , był  wszędzie haha) średnie i wysokie bardzo miłe dla ucha , nie są natarczywe  czy   kujące uszy. Jednym słowem  sukces w 100 % i pełnia zadowolenia . Płytę Daab  , To co najlepsze z 10 lat powoduje  uśmiech na twarzy  i całkiem miłe bujanie w obłokach.  Żona śmieje się ze mnie że zachowuję się jak nasz sześcioletni  syn , który podczas gdy ogląda swoja ulubiona bajkę  to robi takie same miny jak ja gdy słucham muzyki.... Ale co tam ona może wiedzieć  dla niej muzyka to muzyka i albo coś gra albo nie . ;) 

Edytowane przez sobek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 24.07.2018 o 11:40, sobek4 napisał:

A wiec VE monk biggie dotarły przed chwilą. Wyglądają całkiem ładnie , bardzo dobre wyposażenie 2 przewody i kilka par gumek. Jak na razie grają bardzo fajnie bas przyjemnie gilga bębenki. Średnie i wysokie nie dają po uszach. Myślę że z czasem będzie jeszcze lepiej. Całkiem udany zestaw z x3. 

 

20180724_113529.jpg

Kupiłem taki sam zestaw. O ile xDuoo jest OK, to tych Monków nie mogę ogarnąć. Wygrzewałem już ponad 100 godzin i dźwięk zupełnie mi nie siedzi. Słucham mocnej muzyki, głównie metal, lubię basowe brzmienie, ale na tych słuchawkach robi się jakaś ściana, a jak wchodzą wokale, to studnia totalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam słuchawki do metalu z których jestem zadowolony. Z resztą z tymi Biggie również kupiłem Monk plus i całkiem fajnie na nich mi chodzi xDuoo z metalem.

Czytając recenzje liczyłem na to, że zwalą mnie Biggie z nóg i wreszcie trafię w 100% w swój gust. A rozczarowałem się totalnie i nie widzę już u siebie dla nich nadziei. Nie słyszę dającej nadzieję po 100 godzinach głośnego wygrzewania zadowalającej mnie zmiany w brzmieniu.

Edytowane przez Dima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z dokanałowych jeszcze nie znalazłem takich odpowiadających mi całkowicie. Cały czas szukam, stąd też spróbowałem tych Biggie. Jak na razie najlepiej siadły mi Beyerdynamic Byron, ale też nie do końca.

Te Monk Plus bardzo dają radę, no ale to pchełki, nie doki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To spróbuj Klipsch Reference R6 in-ear na allegro są od oficjalnego dystrybutora po 199 pln 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Korcą mnie te Aune E1, tylko trochę boję się wydać 600zł w ciemno, nie będąc pewnym zadowalającego efektu.

W dniu 8.09.2018 o 18:53, Jaro54 napisał:

To spróbuj Klipsch Reference R6 in-ear na allegro są od oficjalnego dystrybutora po 199 pln 

Nie wiesz, czy będzie znacząca różnica w odsłuchu między Beyerdynamic DTX 102 iE, a tymi Klipsch? Beyery kupiłem też po przeczytaniu recenzji i teraz leżą w szufladzie... A recenzje miały podobne opisy dźwięku do Klipsch...

Edytowane przez Dima
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem, nie słuchałem tych Bayerów. Klipsche znam i polecam. Jedyny minus to potrzebują powyżej 80 godzin by pokazać jak na prawdę grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Dima napisał:

Korcą mnie te Aune E1, tylko trochę boję się wydać 600zł w ciemno, nie będąc pewnym zadowalającego efektu.

Do xDuoo wolę Cozoy Hera. E1 świetnie wypadają przy Shanlingu M0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności