Recommended Posts

32 minuty temu, chico99 napisał:

Witam, mam pytanie do użytkowników XDP, ile wam schodzi stanu baterii na dobę w stanie czuwania ? U mnie to około 4-5 %. Wydaje mi się to trochę za dużo, ale jest taż dla mnie w miarę akceptowalnym wynikiem.

Sprzedaj go 4-5% na dobę to śmieć :)

Wiesz jak jest w innych markach? 4-5% na dobę to bardzo dobry wynik znam playery gdzie potrafi zgubić w ciągu nocy 20%

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, Superata napisał:

Sprzedaj go 4-5% na dobę to śmieć :)

Wiesz jak jest w innych markach? 4-5% na dobę to bardzo dobry wynik znam playery gdzie potrafi zgubić w ciągu nocy 20%

Nie sprzedałbym nawet jakby schodziło 20%, zawsze można wyłączyć. Telefon to to nie jest:P. Nie sprzedaję ulubionych zabawek:D. Dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki chico99 za cynk z opaską. U mnie też spisuje się świetnie :-).

IMG_20180103_201823.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serio te wygłupy ? Jakoś ze 3-4 razy w tygodniu wsadzam i wyciągam ;) Jacka i jakoś nic się z gniazdem nie dzieje. A na początku - z rok temu - to pod wpływem hiobowych wieści sam zacząłem coś niepokojącego widzieć, czyli się rusza.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No, ja wsadzam i wyciągam kilka razy dziennie, duuużo większa przyjemność, ale potrzebuję zabezpieczenia:P  Każdy orze jak może ... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Serio te wygłupy ? Jakoś ze 3-4 razy w tygodniu wsadzam i wyciągam  Jacka i jakoś nic się z gniazdem nie dzieje. A na początku - z rok temu - to pod wpływem hiobowych wieści sam zacząłem coś niepokojącego widzieć, czyli się rusza.
Wiesz Arturos, według prawa Murphiego, jeżeli coś może się zdarzyć to się zdarzy. Także wolę wykluczyć ewentualny zawód w przyszłości z tym związany ;-).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minutes ago, Tornan said:
On 3.01.2018 at 10:28 PM, Arturos1967 said:
Serio te wygłupy ? Jakoś ze 3-4 razy w tygodniu wsadzam i wyciągam emoji6.png Jacka i jakoś nic się z gniazdem nie dzieje. A na początku - z rok temu - to pod wpływem hiobowych wieści sam zacząłem coś niepokojącego widzieć, czyli się rusza.

Wiesz Arturos, według prawa Murphiego, jeżeli coś może się zdarzyć to się zdarzy. Także wolę wykluczyć ewentualny zawód w przyszłości z tym związany ;-).

to już było, po co wałkować ten sam temat ponownie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Paradoksalnie taka przejściówka może szybciej rozepchać gniazdo bo rozpychały się nie przez wsadzanie i wyciąganie a przez siedzenie w gniazdku na stałe. Był jegomość który używał pionka na stałe ze wzmakiem przenośnym jako kanapka i zaczął mu na stałe wpięty interconnect wypadać a druga końcówka we wzmacniaczu siedziała twardo jak na początku.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 3.01.2018 o 20:21, Tornan napisał:

Dzięki chico99 za cynk z opaską. U mnie też spisuje się świetnie :-).

IMG_20180103_201823.jpg

spox, widzę opaska pod kolor, jeszcze poszukaj białej przejściówki i będzie cacy:D

4 godziny temu, Spawn napisał:

Paradoksalnie taka przejściówka może szybciej rozepchać gniazdo bo rozpychały się nie przez wsadzanie i wyciąganie a przez siedzenie w gniazdku na stałe. Był jegomość który używał pionka na stałe ze wzmakiem przenośnym jako kanapka i zaczął mu na stałe wpięty interconnect wypadać a druga końcówka we wzmacniaczu siedziała twardo jak na początku.

Trudno odnieść się do tematu na podstawie jednego przypadku. Moim skromnym zdaniem jest to mało prawdopodobne aby na stałe wpięta, do gniazda jack, przejściówka, zabezpieczona sztywno opaską zaciskową, spowodowała rozepchanie się gniazda jack. Poza tym jak ktoś słucha tylko z jedną parą słuchawek i ma je na stałe wpięte celem ochrony gniazda jack, to jest w takiej samej sytuacji. Też mu "grozi" ewentualne rozepchanie gniazda jack. W moim przypadku, a używam różnych słuchawek i często je zmieniam, testuję, gniazdo jack jest narażone spore obciążenia. Jak komuś nie przeszkadza słaba estetyka to rozwiązanie, przejściówka plus opaska, jest optymalne. A co do wygłupów, to zgadza się lubię takowe, jak mi jeszcze pozwolą zaoszczędzić kasę ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, chico99 napisał:

Moim skromnym zdaniem jest to mało prawdopodobne

Tez bym w zyciu nie powiedzial ze pioneer/onkyo moze dac pupy z czyms tak podstawowym jak gniazdko jack w audiofilskim dapie ktory wycenilo na 3.5 tys. W pionku sie gniazdka rozciagaly a w onkyo ludzie wypinali wtyczki 2.5mm razem z calym gniazdkiem. Potem zamiast zarzadzic akcje serwisowa to przecenili pionka o 70% i pozbyli sie go na na iboodzie. To wszystko w jeden rok. Teraz uzytkownicy musza jakies ghetto style zabiegi robic. Ja osobiscje nigdy w zyciu nic wiecej od pioneer/onkyo nie kupie.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie trzeba aż stanowczo. Mam 300 R od ponad roku i nie do tej pory nie ma nawet zarysu takiego problemu. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 20.12.2017 o 20:29, chico99 napisał:

Dzięki serdeczne; próbowałem dać +, ale coś nie wychodzi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta