amrowek

Bilet w przeszłość pt. Tanie granie niesłychanie

1028 postów w tym temacie

No to se posluchałem tego Palladium/Nec

hm i mam mieszane uczucia

czy warto ?

w cenie do 200 zł tak. .średnica z przodu ale nie za dużo, bas ładnie schodzi góra hm wycofana lekko  trudno powiedzieć.  Pierwsze co się rzuca to ze wzmacniacz ma duży potencjał który chyba został zmarnowany albo kondy  już nie tegez.   Na quinto 510 miałem czasami wrażenie ze kolumny go ograniczają, to czego mu najbardziej brakuje to takiej lekkości grania. Jak by powietrza na górze. Bas jest ładnie kontrolowany, sprężysty czasami potrafi przy...ć.  W takich kawałkach jak Metallica - Enter Sandman, Rainbw muntain hall,  Pink Floyd -- The Wall, wypada dobrze  gorzej mu poszło z Queen, Bryanem Adamsem, 

Wzmacniacz nadaje się do zimno grających kolumn. Dynamika , stereofonia   dobre, Raczej nie bedzie miał problemu z napędzeniem kolumn, ja nie  podgłośniłem  nawet do 12.00 poketło od volume zatrzymało się na 11. Jeśli bym miał określić sposób gry to jest on szorstki, brak mu delikatności, dobry do rocka.dźwięk nie jest taki suchy.tylko taki japońsko -niemiecki   jak ktoś słuchał klona lehmana na opampie Nec-a to coś w tym stylu.

a Radio stroi na kawałku drutu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"(odkurzacz nie pomógł na "wyprostowanie " kopułki..."

Ponoć komuś sposób na odkurzacz zadziałał... Mi nigdy.

Sprawdzony sposób to taśma, nie zbyt mocna... Wystarczy przykleić paseczek taśmy na kopułkę, znaczy się na "dołeczek" do wyciągnięcia. Przygłaskać jak się da i energicznie oderwać.

Włala kopułka jak nowa...

(wytapano z tapczana)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tego jeszczem nie próbował ale kopułki po odkurzaczu wracają ponownie  do stanu z wgnieceniami  chyba w  każdy dołeczek musiał bym przykleić taśmę i jednocześnie pociągnąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta