Skocz do zawartości

Bilet w przeszłość pt. Tanie granie niesłychanie


amrowek

Rekomendowane odpowiedzi

W Japonii czy nie gra całkiem przyzwoicie, zwłaszcza, że żaden z niego high end,jest malutki wchodzi idealnie pod monitor :D Szkoda tylko, że wejść na banany nie ma :S Rok produkcji to 1980r a te czarne kondy są Nec'a tyle póki co o nim wiem. Narazie u mnie zostanie, dopóki nie znajdę czegoś lepszego w dobrych pieniądzach, z czym może być ciężko bo janusze nawet szrot windują do niebotycznych cen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Oskar2905 said:

Trzeba szukać pośród firm których to jeszcze nie dotknęło :)

Święte słowa, widziałem gdzieś że pisałeś coś o wzmakach pewnej firmy na 3 litery :P Mógłbyś na PW wysłać na jakie konkretne modele zwrócić uwagę ? Byłbym dozgonnie wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Powariowali już z tymi cenami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zdzichon napisał:

Powariowali już z tymi cenami :)

 

"Tanie granie niesłychanie"

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zdzichon napisał:

No :) A trzy lata temu kupiłem taki za trzy stówki. W mojej przyszłości czuć cebulę hehe. Zakładając, że to w ogóle schodzi. Cztery stoją na alle. Wszystkie tak ambitnie wycenione.

Poczekaj, żeby cebula dobrze dojrzała:D.

Za kilka lat to będzie "biały kruk", "unikat", "rarytas" co to miażdży, rozjeżdża, zjada na śniadanie itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie granie niesłuchanie się skończyło.

Jak się patrzy po  sprzętach i cenach to chyba , to  ktoś z czymś musiał   się zamienić na ....

 

np

http://allegro.pl/scott-420a-solidny-wzmacniacz-i7224380862.html

 wyższy model kupiłem za 300

http://allegro.pl/amplituner-akai-aa-1020-hi-fi-stereo-i7229470551.html

http://allegro.pl/amplituner-akai-aa-1030-gwarancja-6-miesiecy-i7086845087.html

https://www.olx.pl/oferta/onkyo-tx4500-CID99-IDsKrlL.html#0bfb9bd34f

 

 jak nic lecą po forach i czytają co jest polecane :P

 

ps

https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-dual-cv440-dual-mono-rarytas-CID99-IDse4kX.html#2eda362d3d

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Oskar2905 napisał:

To jest dobry wzmacniacz ale bez przesady. Wokoło tego wzmacniacza narósł pewien kult po prostu. Co ciekawe amplitunery które konstrukcje końcówki mają identyczną z 3020 są o wiele tańsze.

Radmory to jest dopiero kabaret. 

Ok, ja rozumiem na zachodzie gdzie to był pierwszy sprzęt dla wielu osób i wspominają go z łezką w oku (jak u nas wspomniane radmory), ale u nas? Solidny sprzęt, gra fajnym, gęstym dźwiękiem, ale za tą cenę to już solidny hajp potrzebny ;)

 

To przecież chyba była dolna półka NADa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może nie tanie, ale... miałem dziś ogromną przyjemność słuchać takiej pary: Anna Maria Jopek z...

20180409_172701.jpg20180409_172729.jpg

Szybko można się wyleczyć ze słuchawek nawet naj. naj..naj... high endowych.

 

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reszta towarzystwa to? Ogólnie to spendory są bardzo równe w graniu. Takie angielskie granie skupione na średnicy. 

A reszta towarzystwa to? Ogólnie to spendory są bardzo równe w graniu. Takie angielskie granie skupione na średnicy. W końcu firma się z monitorów bbc wywodzi ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Panowie, czym warto się zainteresować tak do 200zł (mile widziane jednak okolice 150zl) Sc808 na seryjnym wyposażeniu jako źródło. Żeby miało w miarę wykop / energię. Głównie słucham na słuchawkach, potrzebuję jedynie jakiegoś ampa do 3-drożnych kolumn tonsila (nie mam jak sprawdzić modelu) żeby grało na głośnikach gdy mam gości. Myślałem nad dualem cv1250, myśle że z sc808 by się fajnie zgrał, kwestia kolumn - ale je można potem też zmienić.

 

Edytowane przez Brain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oskar2905, rft - jakieś konkretnie modele? Powiem szczerze że chodzi mi raczej żeby było "cokolwiek", bo słucham na słuchawkach - tak jak napisałem potrzebuje jakiegoś ampa żeby muzykę na kolumnach puścić jak ktoś do mnie przyjdzie, kwestia żeby sobie  w tle leciało, niż jakiś odsłuch. Ale skoro jest jakiś minimalny wybór to wolałem zapytać. W/w dual mi wizualnie odpowiada, jako że często nie będzie używany - to niech chociaż jakoś wygląda na biurku. 

 

Rozumiem że fera v150 jest polecana, ale z tego co widzę to są dwie wersje. Cała metalowa i zabudowana w drewnie, inaczej pokrętła poukładane. Którą warto się zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności