Skocz do zawartości

Philips Fidelio X2


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Z ciekawości wysłałem maila z zapytaniem do dystrybutora i wygląda to tak:

- 5 szt - 910 pln

- 6-9 szt - 890 pln

- 10 szt i więcej - 870 PLN.

Pytanie czy to wystarczająco dobre ceny i czy zbierze się odpowiednio dużo osób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że potargować jeszcze można ale to raczej jak już będzie wiadomo czy faktycznie się zbierze chociaż 10 osób chętnych i pewnych zakupu. Poza tym pewnie i tak chyba lepiej by było jak podejmie się tego ktoś z doświadczeniem i przede wszystkim osoba zaufana na forum. Nie zdziwiłbym bym się jeżeli nie znajdą się chętni do przelewania kasy takiej osobie jak ja - aż jeden pozytywny komentarz :woot: i niewielki udział postów na forum :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie, kto się podejmie zbiorówki? W sumie to powiem Wam, że myślę o sobie :D


Najpierw zbierzmy listę chętnych, aby potem mieć argument w rozmowie :)


Dobra mam dla Was propozycję, ponieważ z tego, co widzę to dystrybutor jest z Gniezna. Mam tam rzut beretem, więc po prostu mógłbym zamówić u nich słuchawki, podjechać autem i odebrać osobiście, a następnie wziąłbym się za pakowanie i następnego dnia wysyłka do Was. Także, jeśli są chętni to piszcie.


Dane kontaktowe mam, więc czekam tylko na Wasz odzew, aby mieć argument do rozmowy i jeszcze bardziej przypiłować cenę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później na PC edytuje. Dodawajcie swój nick do listy jako hiperłącze do waszego profilu aby później osoba zajmująca zamówieniem nie miała więcej roboty.
Fex, pisałeś że kiedyś się zajmiesz zbiorowym zamówieniem, może to ten czas :-D.

1. FeX
2. Damix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności