Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne pod Sony A15


Mu_H

Pytanie

Cześć,

planuję zakup słuchawek nausznych/wokół usznych do odtwarzacza Sony NWZ-A15 w kwocie około 300zł. Moje preferencje muzyczne to 60% rock, 20% cięższy rock, 20% elektronika (ale taka w stylu Fever Ray, RoykSopp nie np. Denzel ;) ). Lubię wyraźnie zarysowany "średni-dół" i wokale, bardzo wyraźne detale, tak żeby w nagraniach koncertowych słyszeć każdy "brudek". Nie lubię mocno syczącej góry i mulistego basu. Generalnie ostatnio zauważyłem, że nie lubię za dużo basu, wbrew temu co mi się kiedyś wydawało, co mnie trochę zaskoczyło... Obecnie mam doki a-Jays One oraz SM E10 i jest za bardzo basowo jak dla mnie. Słuchawki będą używane wyłącznie w pomieszczeniach, w domu i w trakcie pracy, dlatego fajnie by było jakby były wygodne, nie muszą być natomiast jakoś specjalnie mobilne. Nie planuję w obecnej chwili zakupu wzmacniacza więc będzie musia wystarczyć sam odtwarzacz. Z moich typów na obecną chwilę (kolejność przypadkowa):

  1. Shure SRH440 (Tutaj się obawiam wżynającego się pałąka i z kolei zbyt małej ilości basu, bo takie opinie udało mi się znaleźć w sieci. Chciałbym, żeby bas był obecny ale zdecydowanie nie dominujący)
  2. Grado SR60e (Opinie w sieci są bardzo skrajne i słuchawki te są określane jako "specyficzne" więc nie wiem czy to dobry pomysł)
  3. Takstar PRO80 (Nie wiem czy sam player da radę uciągnąć te słuchawki)

Czy Waszym zdaniem są to dobre propozycje, co ew. byście zmienili? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności