Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne do domu ok 200 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić słuchawki do laptopa, mogę na nie przeznaczyć ok 200 zł max, głównie do słuchania muzyki, wiadomo ze filmy i gry też, ale z naciskiem na muzyke, raczej z dobrym basem. Posiadam MSI GT 683 z tą kartą dźwiękową: Realtek ALC892 @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller, Słuchawki raczej nie będa używane z żadnym odtwarzaczem, przynajmniej narazie dopóki dokanałowe mam sprawne. Zależy mi też na tym aby były komfortowe, nie męczyły po kilku godzinach na uszach
Czy słuchawki w tej cenie mogą być swobodnie napędzane z takiej karty dźwiękowej?
I z ciekawości czy nadają się do sansy fuze bądź telefonu, HTC DESIRE HD?



Dodam jeszcze, że zastanawiam się nad CAL! i SHURE SRH 240, co sądzicie o tym wyborze, odnosząc się do moich potrzeb?

Edytowane przez bartek1916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i witajcie, pierwsze minuty po rejestracji ;]

Ostatnio czytając duuużo Waszych postów z podobnym problemem szukałem słuchawek do domu pod laptopa.

 

Po pierwsze jeżeli masz szansę to przesłuchaj to co chcesz kupić, u mnie zmieniło to pogląd na zakup ;]

 

Po drugie sam po opiniach chciałem kupić AKG K514 lub Fostex TH-5 lub TH-7 jednak po ostatnich odsłuchach kilku producentów (w tym fostexa, denona, koss czy m-audio) opinia zmieniła się i dzisiaj (poza Koss UR40 które jakiś czas już mam i które bardzo lubię za brak nachalnego basu i środek/górę oraz wygodę) przyjechałm do domu z Shure SRH240. Nie jestem ekspertem i nie potrafię dobrze opisywać dźwięku, ale spróbuje: basu mi nie brakuje a nie jest on meczący, scena jest z przodu i przy mnie (np przy denonach 510 miałem wrażenie że całość jest schowana i gdzieś za mną, fostexy takze grały troszeczkę "pudełkowo" przy Shure). Góra gra bardzo dynamicznie, chociaż przy dużej głośności coraz mocniej kłuje (mnie nie przeszkadza). Za 209pln polecam, myślę że bedziesz zadowolony.

Edytowane przez ainu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności