Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Wokółuchy w cenie akg 518DJ, pod wymiane :p


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dysponuje K518Dj z g-shock modem, chciałbym je wymienic na cos wygodniejszego, i moze mniej basowego. Słuchawki byłyby podpięte pod sansę fuze, sporadycznie pod lapka muzyka hm.. wg wikipedii byloby to "CCM" czyli głównie nurty Rock, Pop, Soul, Blues&Jazz, Ballada :P fajnie byłoby jaky słuchawy potrafily zejsc nisko, ale aby nie grały ciagle dołem, czyli takie "kopnięcie" kiedy trzeba :P

Przenośne, o znośnym wyglądzie, wygodne :) Może coś z grona superluxow? w sumie nie ogarniam tak dobrze tego świata, takze nie chce nic kombinowac, coby sie nie zbłaźnić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj sprawiłem sobie własne SHL5605 więc Ci je polecę. Dla mnie to właśnie wygodniejsze K518 z mniejszym basem. W sumie zupełnie inne słu :D Dół mają dość liniowy, nie grają midbasem jak DJki. Gitary są bardzo przyjemne, ale wokal za ścianą trochę, a góra trochę cofniętą. Jeśli masz starego Fuza, to podbijesz sobie ewentualnie od 3khz wzwyż żeby te wokale się tak nie dusiły. Z tym, że walnięcia brakuje trochę, gdy jest naprawdę głośno (np w busie), bo są trochę ciche i nie mają podbitego wysokiego basu. Izolacja też mniejsza, ale tak, że po 518 to właśnie Philipsy bym postawił pod tym względem razem może z SJ55. Jeśli chodzi o wygodę, to jest też kompromisowa, ale bardzo dobra jak na ten typ słu.

Na razie jestem bardzo z nich zadowolony jako laptopowych słu. Zobaczymy czy się polubimy z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności