Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe ok. 100 zł kolorowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Szukam słuchawek dokanałowych za ok. 100 zł dla siostry na gwiazdkę. Będą one grały z Galaxy Ace. Uparła się, że koniecznie kabel ma być kolorowy np. niebieski, ew. róż, lub coś podobnego. Zakładam, że nie ma ona zbyt wygórowanych oczekiwań w stosunku do dźwięku, ale muszą one być na pewno solidne, żeby się nie rozleciały po miesiącu, żeby ładnie grały, bo jak kupić, to chyba nie jakiś byle jaki chiński shit, tylko już coś porządnego. Zacząłem już sam szukać i znalazłem 3 modele:

-SoundMagic ES18

-Audio Technica ATH CK303MBPK

- Meelectonics RX12

Jeśli ktoś posiada ww. model, lub ma jakąś inną propozycje, to proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brainwavz beta.

Ani one kolorowe ani wytrzymałe. Same mi się rozkleiły po niedługim okresie użytkowania. Moim zdaniem w cenie do 100zł najlepsze są Brainwavz Alpha - dobre wykonanie, dobry kabel, dobre brzmienie i dobra cena ;) Do gustu przypadły mi też Nuforce NE-600X, jakość dźwięku zbliżona do alph, ale ładniej wyglądają, w zasadzie są nawet jeszcze lepiej wykonane tyle że ten nieszczęsny jack.

Z tych przez ciebie wymienionych używałem tylko nuforce, więc te mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xkdun CK-M700. Moze chińskie, ale bardzo dobrze wykonane... O ile dostępne. SoundMagic ES18 Też są spoko, tylko warto do nich mieć jakieś sensowne gumki dodatkowo, żeby dźwięk nie uciekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczysz żartować? Miałem 3 pary Xkdunów. Rozleciały się po niecałym miesiącu. Teraz będę musiał je reklamować. No i jeszcze farba odpryskiwała a obchodziłem się z nimi dosyć delikatnie.

Do tego dochodzi fakt że ma być to prezent na gwiazdkę, wątpię żeby doszły na czas. Kolorowe też nie są bo tylko białe i czarne, a brzmią dużo gorzej od np. Alph. A autor może ewentualnie zastanowić się nad Panasonic RP-HJE120. Kolory są różne, nawet całe różowe, dźwięk i wykonanie dobre za całe 26zł w carrefourze.

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bamboszek to sorry, ja nie mowilem o budowie, wedlug audiomagic to identyczne sluchawki nie tylko z budowy - stad moja taka a nie inna opinia.

 

tu na mp3store rowniez byly takie opinie wiec uznalem to za fakt. widocznie nie zawsze opinia sklepu + opinie uzytkownikow musza dawac pewnosc.

 

pozdrawiam i dzieki za uswiadomienie

Edytowane przez psonic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brainwavz beta.

Ani one kolorowe ani wytrzymałe. Same mi się rozkleiły po niedługim okresie użytkowania. Moim zdaniem w cenie do 100zł najlepsze są Brainwavz Alpha - dobre wykonanie, dobry kabel, dobre brzmienie i dobra cena ;) Do gustu przypadły mi też Nuforce NE-600X, jakość dźwięku zbliżona do alph, ale ładniej wyglądają, w zasadzie są nawet jeszcze lepiej wykonane tyle że ten nieszczęsny jack.

Z tych przez ciebie wymienionych używałem tylko nuforce, więc te mogę polecić.

A co jest nie tak z tym jackiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej odgiętki czy tam sprężynki i jest pod kątem 90 stopni. W niektórych wypadkach może szybko się złamać. Tutaj dobrze widać o co mi chodzi - http://cdn.head-fi.org/2/20/207588f8_E0Hea.jpeg

Nie miałem EX85 więc nie mogę ich porównać do BW Beta, ale wydaje mi się że jest tak samo jak w wypadku Superluxów HD660 i Beyerów DT770 czyli dzielą ogólną budowę a nie rebrandy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z swojej strony polecam Philips SHE3682 kolorowe (niebieskie, czarne, różowe), dobrze grają i po 3 latach użytkowania w ogóle się nie zniszczyły ;) (a nie powiem, żebym obchodził sę z nimi delikatnie) cenowo 60-65zł.

 

T1X4pOXddnXXcBdqsY_025357.jpg

Edytowane przez Rain_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczysz żartować? Miałem 3 pary Xkdunów. Rozleciały się po niecałym miesiącu. Teraz będę musiał je reklamować. No i jeszcze farba odpryskiwała a obchodziłem się z nimi dosyć delikatnie.

Do tego dochodzi fakt że ma być to prezent na gwiazdkę, wątpię żeby doszły na czas. Kolorowe też nie są bo tylko białe i czarne, a brzmią dużo gorzej od np. Alph. A autor może ewentualnie zastanowić się nad Panasonic RP-HJE120. Kolory są różne, nawet całe różowe, dźwięk i wykonanie dobre za całe 26zł w carrefourze.

 

Gratuluję, jeśli lubisz chodzić w słuchawkach z diamencikiem :D

Nie znasz tego modelu jak widzę. CK-M700 to nie to samo, co CK-700. CK-M700 wyglądają tak: http://img.dxcdn.com/productimages/sku_139352_1.jpg lub tak: http://s-12.ru/images/product_images/popup_images/20174_0.jpg i to bardzo schludnie wykonane słuchawki. Ale jak nikt ich nie sprzedaje, to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności