Skocz do zawartości

Opinia nt Ipod Nano 7g


Politos

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem w rękach, ale niestety tylko to - nie było na czym posłuchać. Odtwarzacz jest mega mały, mega lekki (krótko: LOL), łatwy w obsłudze (np. sterowanie nie musi odbywać się dotykowo, wszystkie funkcje dostępne są z poziomu przycisków głośności), jakość ekranu podobnie jak w 6G, obsługa na tej samej zasadzie. Tyle mogę napisać na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam najnowszego nano. Jakość dźwięku jest naprawde zadawalająca, o niebo lepsza niż mój telefon HTC. Dzwiek jest bardzo szczegolowy, wywazony, dokładny i czysty. Wadą jest oprogramowanie i iTunes, ktore mnie obrzydza (w zyciu niewidzialem czegos bardziej niepraktycznego). Korekcja dzwieku jest !@#$ radze w ogole tego nie uzywać, wyprobowałem wszystkie opcje na roznych utworach i zawsze bylo gorzej.

Nie wiem co tu wiecej napisac, ogółem dzwiek fajny, ale sam iPod malo praktyczny.

 

słucham na superluxach hd668b, mimo ze ipod jest maly, a sluchawki duze (malo praktyczne polaczenie), to bardzo ladnie brzmi to zestawienie.

słuchawki dołaczone do nano nie sa takie zle, ale superluxy brzmia 10x lepiej, wiec polecam je wywalic i kupic swoje.

 

przepraszam jesli pisze chaotycznie czy nieskladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby dobrze gral bo jest niesamowicie maly jak na iPoda no i to sterowanie bez wyjmowania niezaleznie od sluchawek ^^

 

6g też na to pozwalał. Chyba 7g ma dodatkowo pauzę, ot - cała różnica. Przyciski głośności są w 6g.

 

Generalnie jakość dźwięku podobna. 7g gra jednak ciemniej i bardziej basowo. Natomiast jest zdecydowanie gorzej zaprojektowany od 6g. Rezygnacja z klipsa przy takich małych rozmiarach to krok wstecz. Urządzenie wydaje się niezwykle kruche i delikatne. Moim zdaniem zupełnie niewarty wyjściowej kwoty, kiedy za 2/3 z niej można kupić używanego T4G 8GB lub mniej niż połowę nano 6g.

 

Wygląda ślicznie ale jest drogi, nieergonomiczny i ogólnie mało praktyczny. Brak różnych wersji pojemnościowych to też strzał w stopę. Mnie 8GB zupełnie styka.

Edytowane przez ichris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ktokolwiek słuchał łeb w łeb ktokolwiek wie?

 

cena na allegro zachęcająca, podobna do nano6, wiem że za tyle można kupić taczkę, ale nano jest mniejsze. Opinie nt dźwięku mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, 6g już nie idzie kupić tak tanio jak pod koniec pierwszego kwartału kiedy ludzie masowo wymieniali 1g za 6g za friko. Cena 665zł za 7g to sporo choć z drugiej strony dostajemy 16GB pamięci. Generalnie kluczową kwestią jest porównanie jakości dźwięku. W warunkach ispotowych 7g mnie nie niczym nie powalił na kolana ale to było zbyt krótkie porównanie, żeby dojść to jakiś głębszych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam najnowszego nano. Jakość dźwięku jest naprawde zadawalająca, o niebo lepsza niż mój telefon HTC. Dzwiek jest bardzo szczegolowy, wywazony, dokładny i czysty. Wadą jest oprogramowanie i iTunes, ktore mnie obrzydza (w zyciu niewidzialem czegos bardziej niepraktycznego). Korekcja dzwieku jest !@#$ radze w ogole tego nie uzywać, wyprobowałem wszystkie opcje na roznych utworach i zawsze bylo gorzej.

Nie wiem co tu wiecej napisac, ogółem dzwiek fajny, ale sam iPod malo praktyczny.

 

słucham na superluxach hd668b, mimo ze ipod jest maly, a sluchawki duze (malo praktyczne polaczenie), to bardzo ladnie brzmi to zestawienie.

słuchawki dołaczone do nano nie sa takie zle, ale superluxy brzmia 10x lepiej, wiec polecam je wywalic i kupic swoje.

 

przepraszam jesli pisze chaotycznie czy nieskladnie

 

Co do porównania do HTC, nie chciałbym być złośliwy, ale hmm, hmm...

 

Co do niepraktyczności iTunes, de gustibus. Mnie akurat się podoba (najnowsza wersja trochę mniej, nie mogę z nią dojść do ładu, ale pracuję nad tym).

 

Oby dobrze gral bo jest niesamowicie maly jak na iPoda no i to sterowanie bez wyjmowania niezaleznie od sluchawek ^^

6g też na to pozwalał. Chyba 7g ma dodatkowo pauzę, ot - cała różnica. Przyciski głośności są w 6g.

 

Generalnie jakość dźwięku podobna. 7g gra jednak ciemniej i bardziej basowo. Natomiast jest zdecydowanie gorzej zaprojektowany od 6g. Rezygnacja z klipsa przy takich małych rozmiarach to krok wstecz. Urządzenie wydaje się niezwykle kruche i delikatne. Moim zdaniem zupełnie niewarty wyjściowej kwoty, kiedy za 2/3 z niej można kupić używanego T4G 8GB lub mniej niż połowę nano 6g.

 

Wygląda ślicznie ale jest drogi, nieergonomiczny i ogólnie mało praktyczny. Brak różnych wersji pojemnościowych to też strzał w stopę. Mnie 8GB zupełnie styka.

 

Co do porównania z 6G, w pełni się zgadzam. Sam zamierzam go kupić, jak już nie będę wiedział, co zrobić z kasą. IMHO, zrobienie z Nano takiego mini Toucha to krok wstecz. Jak mam ochotę posłuchać na czymś dużym i mniej poręcznym, to zawsze mam 3GS'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności