Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Phonak Audeo PFE 012 vs Klipsch X10 -co kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chce kupić słuchawki do samsunga galaxy Y i cowon e2. Mam możliwość kupienia nowych PFE 012 i Klipsch X10 w cenie około 300zł i nie wiem które lepiej pasują do takich odtwarzaczy . X10 sa normalnie droższe ale nie wiem czy cena to wyznacznik jakości w tym przypadku:) no chyba ,że poleci inne słuchawki w tej cenie? wczesniej słuchałem na soundmagic e10 i byłem zadowolony ale niestety jakość tych słuchawek to masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

przede wszystkim musisz wiedzieć czego szukasz.

 

Audeo to sterylne, precyzyjne granie, skrajnie analityczne, typowe dla armatur.

 

Klipsche z kolei mają tak rozdmuchany bas że urywa głowę, grają jak duża membrana. Duży wykop, fun, lekko przymulone brzmienie z mniejszą precyzją i naturalnością.

 

Musisz się trochę określić bo to tak jakbyś porównywał porsche 911 do Hummera i pytał co lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o rodzaj słuchanej muzyki to w sumie wszytsko po trochu. Lubię lekki rok typu bon jovi , słucham też duzo hip hopu , więc sporo basu tez by sie przydało. Nawet takie rzeczy jak sting , bryan adams czy adele też są często odtwarzane. z tego wychodzi,że szukam ciepło grających słuchawek z szeroką sceną i niskim, miekkim basem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wg mnie wprost przeciwnie, potrzebujesz okazjonalnie większego basu, w zasadzie tylko do hip hopu.

 

Jak dla mnie Audeo plus czarne, (bardziej basowe filtry) powinny się lepiej sprawdzić do niż X10. Nie wyobrażam sobie słuchania Adele na tych Klipschach, nie wspominając o Stingu.

 

Oczywiście najlepiej jakbyś sam posłuchał bo każdy ma trochę inne oczekiwania wobec sprzętu

 

Przede wszystkim przeczytaj w dziale testy recenzję audeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności