Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Jakie słuchawki do Xonara D1 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję nowych słuchawek na święta smile_prosty.gif Obecnie mam Kossy UR40 + Xonar D1. Czy do 300zł mogę mieć coś wyraźnie lepszego, ale jednocześnie czy Xonar takim podoła ?

 

I jeszcze jedno pytanie na przyszłość - do jakiego przedziału cenowego w ogóle szukać słuchawek ? ( od jakiej sumy za słuchawki Xonar na pewno nie podoła ? ).

Czego oczekuję od słuchawek :

- Konstrukcja - raczej preferuję otwarte. Lepsza wygoda i czasem trzeba usłyszeć czy ktoś mnie nie woła w domu biggrin_prosty.gif Ale ogólnie najmniej dla mnie ważny element, więc to tylko taka drobnostka

- Przestrzenność dźwięku - dość ważne bo gram również w gry smile_prosty.gif

- Zintegrowany mikrofon - zbędne. Mam Zalmana MIC-1

- Dźwięk - Wiadomo. Ma być jak najwyższej jakości smile_prosty.gif Jeśli chodzi o barwę to coś jak Kossy UR40 by mi pasowało, albo coś bardziej 'ciepłego'. Często mi tego basu brakuje. Oprócz typowo elektronicznej muzyki gdzie jest na prawdę dobry bas i tak naprawdę często aż sam się zaskakuję jak czasami potrafi 'grzmotnąć' to jest to jednak zbyt rzadko.

 

Jakiej muzyki słucham ? Rock-Metal/Metal Industrialny ( połączony z elektroniką ) czasami jakaś elektronika jak Jean Michel Jarre czy Rob Dougan etc.

 

Dzięki za pomoc ! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi...

Dobra to inaczej. Myślałem o AKG K121 Studio. Dobry wybór ? Bo K530 raczej już nie dostanę ;x. Wiem, że Xonar pewnie ich nie napędzi, ale będą chociaż lepiej grać od Kossów UR40?

Można w nich ponoć wymienić earpady - dałoby się zrobić z nich wokółuszne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nadal nic :P Muszę was za język pociągnąć, niezostawiajcie mnie samego w potrzebie :D

Na innym forum ktoś bardzo polecił mi Ultrasony Pro 450. Fakt, 100zł musiałbym dołożyć ale podobno bardzo warto i nie są aż tak wymagające co do źródła jak wymienione przeze mnie AKG.

Błagam o jakieś opinie na temat tych słuchawek, znalazłem parę for opisujących je ale wszystkie są po niemiecku ;x.

Podobno grają niemalże identycznie jak wiele droższe Pro 750 ( przynajmniej tamten użytkownik tak mnie uświadamiał ). Miał ktoś jakikolwiek kontakt z tymi słuchawkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności