Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] KOSS PortaPro - Czy nadadzą się dla mnie?


Kosa006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam słuchawek do 160 zł. Po dość długich poszukiwaniach i czytaniu recenzji spodobały mi się słuchawki KOSS PortaPro. Kilka informacji:

 

Odtwarzacz: HTC HD2 (Leo) z Windows Phone 7.8 - mam do dyspozycji ustawienia EQ.

 

Typ muzyki: Polski Rap.

 

I właśnie chciałem się dowiedzieć czy te słuchawki będą najlepsze w tej cenie. Też bardzo mnie do nich przyciąga ta dożywotnia gwarancja ale mógłby ktoś mi powiedzieć jak to się odbywa i jak działa i czy jest to jeszcze aktualne?.

 

Co do moich poprzednich słuchawek to były to pchełki - Creative EP-660, a potem to już chińskie słuchawki za 10 zł.

 

Jak w PortaPro jest z bassem bo jak każdy wie do Rapu on jest potrzebny?.

 

Kabel jest wytrzymały na zagięcia i lekkie pociągnięcia?.

 

I mógłby ktoś jeszcze mi opisać swoje spostrzeżenia co do tych słuchawek.

 

Jak na tych słuchawkach gra Rap?.

 

Jeśli będę kupywał to z tej aukcji - http://allegro.pl/koss-portapro-porta-pro-oryginalne-doz-gwarancja-i2805333960.html - To dobry wybór?. Słuchawki są na pewno oryginalne?.

 

Dziękuję bardzo jeśli ktoś mi odpowie :). Pozdrawiam :).

Edytowane przez Kosa006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak do rapu bo nie słucham, ale to świetne słuchawki "portable" ze sporym basem. Sklep pewny, na 100% oryginał. Na koniec, nie "kupywał", tylko "kupował" i jeśli piszemy po polsku to nie "z bassem", tylko "z basem"...

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże pierwszy rok od kupna słuchawek gwarancje realizujesz w sklepie, w którym kupiłeś.

Po zakupie masz chyba tydzień na zarejestrowanie słuchawek pod linkiem, który podał kolega @all999, jak oddawałem swoje kpp na gwarancje zażądali okazania dowodu rejestracji więc warto a nawet trzeba.

Poza tym rejestrując się masz tańszą ów dożywotnią gwarancję.

Co do samego grania słuchawek- braku basu nie uświadczysz (ja go nawet ucinam), grają poprawnie, są wygodne.

Kabel jest chyba ich najsłabszą stroną- jest dość delikatny, cienki, lepiej po niem nie jeździć, nie chodzić, skakać etc. (mi padła wtyczka).

Swoje też mam z THF&VD, tylko ja poszedłem do sklepu, pewniaki.

Ogółem bardzo fajne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z wykonaniem tych słuchawek, z trwałością całości i kabla przede wszystkim?. I czy ten worek na słuchawki jest odpowiedni? Bo krążą opinie że za mały. Dzięki że odp. :)

 

@UP

 

Uprzedziłeś mnie z postem, dzięki wielkie :).

Edytowane przez Kosa006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka par i nigdy problemów z kablem, jeśli już coś padało to jack. Worek jest ok, ale jeśli potrzebujesz lepszej ochrony to możesz kupić sztywny futerał http://allegro.pl/oryginalny-futeral-koss-porta-pro-sport-fv-krk-i2780553654.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.mp3store.pl/topic/97013-s-koss-porta-pro-anniversary-25th/page__hl__anniversary Tu masz lepszy kabel, a jeśli chcesz klasyczne gąbki to też można dokupić, ewentualnie odezwij się na PM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności