Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 300zł do metalu


Zares

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas słuchałem na Creative X-fi Xtreme Gamer (Entertainment mode) i słuchawkach Koss UR-40. Byłem zadowolony - zarówno ja, jak i moi znajomi/rodzina. Czasami słuchałem na Fuze+ z rockboxem, ale tu już troszkę mniej się sprawdzały ze względu na to, że są to otwarte słuchawki.

 

Niestety już drugi raz siadł mi kabel w Kossach i zastanawiam się, czy korzystać po raz drugi z płatnej gwarancji, czy może kupić coś innego.

 

Słucham głównie metalu progresywnego, więc fajnie by było, gdyby było słychać każdy instrument, żeby nie było wszystko zlane ze sobą, gdyby były dynamiczne. Potrzebuję wyraźnej sceny o dobrze słyszalnej przedewszystkim gitarze. Bass musi być kontrolowany, nie chciałbym, żeby się wyróżniał poza inne instrumenty.

Co sobie wygooglałem? Superlux HD660 - niby chwalone przez słuchaczy metalu, bardzo dynamiczne. A może co innego? Czy jednak w tej cenie naprawić te Kossy i ew. dozbierać na coś droższego, 300zł+?

 

Edit: Aaa, no i wszelkie pchełki, dokanałówki odpadają.

 

Jestem zdecydowany w 99% na Superluxy HD330, jednak prosiłbym o napisanie, co będzie w przypadku podłączenia ich do Sansa Fuze+? Mają one 150 Ohm, chyba żadnych zniekształceń nie będzie? Jak z poziomem głośności? Straci się coś na jakości, dynamice dźwięku? Z przenośnego odtwarzacza nie korzystam na co dzień, ale fajnie by było, gdybym odczuwał przyjemność z tego duetu, a nie wkurzał się..

 

No chyba że ktoś doradzi mi jakieś inne słuchawki do metalu.

Edytowane przez Zares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności