Skocz do zawartości

Paskudna Rysa ? Rozwiazanie Problemu


rockboy182

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczesliwym posiadaczem U10 jak wiecie caly przedni panel jest za plastikowa szybka. Dbalem o niego lepiej niz o samgo siebie ale pech chcial ze zachaczylem o kant biurka majac go w rece i zrobilem dosyc gleboka ryse taka ze mozna bylo ja paznokciem wyczuc. Najgorsze co moze byc.....ogladanie filmow wkurzalo bo widac bylo ryske tak jakbys zostawil kropelke wody na monitorze wiecie mieni sie w roznych kolorach......poszukalem troche po internecie past do polerowania i trafilem na paste DISPLEX dzisiaj ja dostalem najpierw stestowalem ja na swoim telefonie okazalo sie ze drobne rysy zeszly po pierwszym 5cio minutowym polerowaniu. Wzialem sie za polerke mojego u10 i po 2 godzinach ciezkiej pracy spolerowalem ryse do takich rozmiarow ktore juz nie przeszkadzaja wyglada teraz jak jeden maly pikselek spalony w monitorze wiec sukces podejrzewam ze jezeli jeszcze troszke sie pomecze to spoleruje ja do konca ale narazie jest rewelacyjnie. Takze jezeli macie problemy z rysami na waszych wyswietlaczach polecam displex nie daje glowy ze na kazdy plastiku bedzie dzialac tak samo niektorzy pisza ze wyzarlo im to plame na wyswietlaczu. Ja nic takiego nie zauwazylem mysle ze to ktos madry wzial mala reczna polerke i zamiast trzec sciereczka do okularow poprostu przejechal to szybciej i zbyt rozgrzal material. W razie jakis pytan moge odpowiedziec chetnie. Pozdrawiam. KONIEC Z RYSAMI. Za kilka dni bede testowal folie ochronna na lcd o moich testach napisze oddzielny post.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności