Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Shure se535 vs westone 4 dla iphone 4s/koputera stacjonarnego


hzl

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszly sluchaweczki i musze przyznac, ze jakosc dzwieku jest przeswietna. W uszach leza naprawde dobrze i sa wygodne. A jak graja to mmm, te same piosenki juz nie brzmia tak samo, a nieziemsko. Jestem zajarany jak dziecko :D.

A które ostatecznie kupiłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te westony są bardziej prądożerne od modelu 4?

Tak tu masz dane

http://www.applesauce.pl/2012/10/22/test-porownawczy-sluchawek-westone/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hzl na tym polega najlepsza zabawa że możesz wgrać na ipoda rockboxa i zmieniać ustawienia.Jak nie to lepiej kupić C4 i pozostać przy ustawieniach fabrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thnx. Wybralem inna opcje- zamowilem ze strony westone, ktora nie robila problemow przy zakupie. Dzieki wszystkim za pomoc w wyborze! :)

Chyba taniej wyszło by Cię zakupienie w Polsce ..chyba. Pomyśl o 4% cła i 23% VATu które będziesz musiał uiścić przy odbieraniu paczki.

Wtf? :D Myslalem, ze placi sie jednorazowo, w trakcie robienia przelewu. :o

 

 

Wcale nie jest powiedziane, że będzie musiał zapłacić cło i podatek...

Kupiłem już sporo na eBayu (USA, Anglia, Chiny, Canada) i tylko raz płaciłem cło. Winny za to był nadawca paczki, bo tak napisał adres dostawy - tu podziwiam celników - że miałem ogromy problem by rozszyfrować, co autor miał na myśli...

Co do szczurków to nie zgodzę się, by miały mało basu. Odpowiednio podkręcony EQ (i tu złota zasada - lepiej ujmować niż dodawać), lub amp z podbiciem dla dołu da genialne rezultaty. SE535 trzeba zapewnić odpowiednie źródło, a walą po uszach (bez przesterowań lub zniekształceń dźwięku), że trzeba nieco rzeczonych rejestrów ująć.

Mam też 530 i chwalę - ta sama zasada co wyżej.

Wiem wiem, zaraz pojedziecie po mnie, że słuchawki mają gadać na neutralnych ustawieniach, itp. Ja jednak wolę mieć wpływ na kolor brzmienia, a detaliczność topowych SE jest dla mnie i muzyki mega wyzwaniem. Do tego, słuchając po raz dziesiąty tej samej płyty "odnajduję" nowe dźwięki, na które nie zwracałem uwagi ;)

Edytowane przez more than music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hzl na tym polega najlepsza zabawa że możesz wgrać na ipoda rockboxa i zmieniać ustawienia.Jak nie to lepiej kupić C4 i pozostać przy ustawieniach fabrycznych

Czym jest c4?

Co do cla, to zlodziejskie panstwo ograbilo mnie z 350zl.

Czy rockbox znajde w appstore?

pzdr

Edytowane przez hzl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hzl na tym polega najlepsza zabawa że możesz wgrać na ipoda rockboxa i zmieniać ustawienia.Jak nie to lepiej kupić C4 i pozostać przy ustawieniach fabrycznych

Czym jest c4?

Co do cla, to zlodziejskie panstwo ograbilo mnie z 350zl.

Czy rockbox znajde w appstore?

pzdr

 

Raczej tylko tutaj:

 

http://www.rockbox.org/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on ma iPhone, a nie iPoda. Nie wgra rockboxa

Zapytał ogólnie o sprzęty apple.C4 to colorfly c4 odtwarzacz dla niektórych audiofilski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności