Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Doki do 500zł


syyu93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy. Mam na imię Krzysiek.

 

Do tej pory słuchałem muzyki na Sennheiserach CX300II Precision, ale ostatnio jakoś przestał mi się podobać dźwięk jaki wydobywają z Sansy oraz HTC ONE X. Poszukuję czegoś co dobrze będzie się komponować z HTC ONE X oraz z sansą.

 

Słucham głównie trance, house, dance. Cenię sobie mocne basy i dobry wokal, mniej mi zależy na górze, jedak miło jeśli i ona nie będzie drażnić uszu.

 

W oko wpadły mi 3 modele:

 

Beyerdynamic DTX 101 iE

Klipsch Image s4i

denon ahc 560r

 

Jednak wysłucham wszystkich innych propozycji i oczywiście proszę o pomoc. Co spełni moje oczekiwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 500zł na allegro wiszą UE Triple.fi (od Kuropa z forum). Polecam sprzęt jak tylko jesteś w stanie wybaczyć im kilka chwil na znalezienie wygodnego ułożenia w uchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc kupiłem te Beyerdynamic DTX 101 iE bo akurat te mieli w sklepie na miejscu. nie wiem jak się mają do innych bo nie mam możliwości posłuchania w tym przedziale cenowo.

ale... k...a szok!!! basu akurat, nie przytłacza, separacja bardzo dobra. sopran nie bije. co najlepsze. kawałek Raz Dwa Trzy koncertowy. na początku oklaski publiczności i kurde, ktoś jeszcze kaszle. fajnie by było jak by ktoś fachowo je opisał bo ja laikiem jestem. może po prostu fajnie się zgrały z sansą, nie wiem. po podłączeniu do ampli nie jest juz tak dobrze. tam lepiej grają cale.

Edytowane przez franio123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności