Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] AKG 518 a 450


hiob1988

Rekomendowane odpowiedzi

Czy móglby mi ktoś powiedzieć czy akg 518 dużo bardziej zakrywają naszą małżowinkę niż 450?? W sumie wołał bym 450 ale jeżeli mają dużo mniejszą średnice to nie bardzo. Byłem dzisiaj w sklepie i mogłem przemierzyć niestety tylko 518 oczywiście 450 nikt nie mógł wyjąć z pudełka i nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjęć wydawało mi się z 518 też bardziej nauszne niż wokół uszne :) dlatego wolałem zapytać. Ale średnicy nie mogę nigdzie znaleźć... bo mimo wszystko bardziej przykuwają moją uwagę :) i testy czytałem też fajnie wypadają :) (ale to akurat obie pary, 518 wkurza mnie podwójny kabel)

 

a i gdzieś widziałem że do 450 można dokupić kabel z mikrofonem??? czy to jakiś fail??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a super dzięki za info. Skoro posiadasz 518 to możesz mi powiedzieć czy kabel w nich jest wytrzymały ?? u mnie zawsze z tym krucho było. Dlatego w 450 podoba mi się że tylko z jeden muszli wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nigdy nie mam problemu, że kabel urywam albo że mi spadają. Po prostu zazwyczaj zwijam kabel a któreś piękno dnia gra tylko jedna... :/ i zawsze to samo... raczej muszę szukać czegoś z mocniejszym kablem :( chociaż AKG do tej pory nie posiadałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za 405 zł mogę powiedzieć że są dosyć przyzwoite słuchawki, AKG K67 Tiesto chyba coś takiego, zaraz dam link do sklepu, chcesz?

 

http://midi.pl/DJ-k13/Sluchawki-k20/AKG-K67-TIESTO-sluchawki-DJ-p17579.html

Proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem cały czas mam dylemat między 518 a 450, ale to i tak jest dobrze :) miałem gorszy problem :) a co do odtwarzacza to właśnie patrzę co jest w ogóle. Chyba ze masz jakieś typy do 200 zł?? pamięci wiele nie oczekuje :P może być 2 gb :) Patrzyłem na Nano używki ale to strasznie zajechane egzemplarze są w okolicach tej ceny... więc może coś polecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, czy pragniesz czysto mocy czy czegoś oczekujesz od wyglądu

 

Jak moc to Sansa Clip +, a jak wygląd to kwestia gustu

 

Ewentualnie mam dobre przeżycia z IRIVER E40. Dopłacisz w sklepie koło 20 zł, cena koło 220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te i te sa swietna na miasti lecz k518 sa bardziej basowe a k450 mniej. Kup sobie clipa + i k618dj to bedzie wiecej niz zachwycony.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności